Ekonomika
Bizness

“Dzintara” jauno zobu pastu paša uzņēmuma veikalos iegādāties nevar0


Parfimērijas un biokosmētikas veikals “Dzintars” Vaļņu ielā.
Parfimērijas un biokosmētikas veikals “Dzintars” Vaļņu ielā.
Foto: Lita Krone/LETA

Lai arī pašmāju kosmētikas ražotājs AS “Dzintars” jau februāra beigās prezentēja savu jauno zobu pastu, paša uzņēmuma veikalos to iegādāties nevar.

“LA” vairākos “Dzintars” veikalos apvaicājās pēc jaunās zobupastas, taču darbinieces atteica, ka pagaidām tās vēl nevar iegādāties. “Mums solīja, ka piegādās marta beigās,” tā vienā no veikaliem sacīja uzņēmuma darbiniece.

Uzņēmuma pārstāve Elīna Lukjanoviča informēja, ka aizkavēšanās saistīta ar nepieciešamās izejvielas piegādes kavēšanos.

Paredzēts, ka šīs nedēļas laikā izejviela tiks piegādāta, tad tiks uzsākta produkta fasēšana un nākamās nedēļas beigās zobu pasta jau varētu parādīties tirdzniecības vietās.

Jāatgādina – februāra beigās “Dzintars” prezentēja savu jauno zobu pastu un zobu eliksīru. Zobu pastu uzņēmums atsāka ražot pēc vairāku gadu pārtraukuma un tai ir uzlabots sastāvs.

Produktu prezentācijā uzņēmuma vadība solīja, ka tie būs pieejami ne tikai Latvijā, bet arī Kazahstānā, kur noslēgts līgums par eksportu uz šo valsti.
AS “Dzintars” paziņo par zobu kopšanas produktu ražošanu.
Publicitātes foto
Saistītie raksti

“Dzintars” 2017.gadu pabeidza ar 6,283 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi pieauga par 2,1% – līdz 1,766 miljoniem eiro.

2018. gada finanšu dati vēl nav publiskoti. Jāatgādina, ka uzņēmumam piemērots Tiesiskās aizsardzības process, kas tika ierosināts 2016. gada beigās, bet 2018. gada martā pagarināts vēl uz diviem gadiem.

Lai norēķinātos ar kreditoriem, TAP plānā bija paredzēts pārdot vairākus nekustamos īpašumus.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.