Kultūra
Kultūrpolitika

Dzintaru koncertzāles darbiniekiem nodrošināta iespēja darbu veikt attālināti0

Dzintaru koncertzāle

Dzintaru koncertzāles darbiniekiem ir nodrošināta iespēja savu darbu veikt attālināti, aģentūrai LETA pastāstīja koncertzāles direktors Guntars Ķirsis.

Viņš pastāstīja, ka koncertzāle šobrīd darbojas režīmā, kādu nosaka Ministru kabineta (MK) lēmums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī.

“Visiem darbiniekiem ir nodrošināta iespēja savu darbu veikt attālināti, bet tie, kuriem darba pienākumu veikšanai jāatrodas Koncertzālē, darbu veic, atbilstoši Veselības ministrijas rekomendācijām un MK noteikumiem,” skaidroja Ķirsis.

Dzintaru koncertzāles direktors uzsvēra, ka vadība nodrošina dara veikšanu tā, lai nepakļautu inficēšanās riskam savus darbiniekus citus sabiedrības locekļus.

Koncertzāles vadības turpmākā rīcība ir atkarīga no tā, cik operatīvi valstī izdosies ierobežot jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid -19 izplatību. Šobrīd operatīvā situācija pieprasa nodrošināt darbinieku drošību un sabiedrības informēšanu, ciktāl tas ir atkarīgs no Dzintaru koncertzāles vadības.

Ja valstī pagarinās ārkārtējo situāciju, Dzintaru koncertzāles vadības rīcības plāns ir sekot līdzi MK lēmumiem, kā arī veikt pārrunas ar uzrunātajiem māksliniekiem un pasākumu rīkotājiem par plānoto koncertu pārcelšanu uz laiku, kad tā tiks atcelta.

Ķirsis pastāstīja, ka visi jautājumi, kas skar koncertzāles darbību tiek risināti ciešā sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas Domi. Šobrīd, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, ir aizliegta jebkāda veida publisko pasākumu rīkošana, taču tā ir tikai viena no koncertzāles darbības jomām un tās darbinieki neatrodas piespiedu dīkstāvē.

Saistītie raksti

Dzintaru koncertzāles direktors prognozēja, ka ārkārtējās situācijas apstākļos koncertzāles ieņēmumi pilnīgi noteikti būtiski samazināsies, taču daudz kas ir atkarīgs no nākamnedēļ gaidāmajiem valdības lēmumiem par ārkārtējās situācijas ierobežojumu pagarinājumu.

Jautāts, kā Covid-19 krīze ir mainījusi koncertzāles sezonas plānus, Ķirsis akcentēja, ka Dzintaru koncertzālē līdz ārkārtējās situācijas beigām nedrīkst notikt koncerti vai citi publiski pasākumi, kas iepriekš tur bija plānoti.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
AB
Anda Buševica
Kultūra
Priekšstatu cietumā. Kas tur īsti ir ar to Irānu?
3 dienas
SR
SANDRA RATNIECE
Kultūra
Noskaidroti literāro darbu konkursa “Aicinājums” laureāti
3 dienas
ZD
Zane Dzene
Kultūra
Aktuālā kino izlase
3 dienas

Lasītākie

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
“Jaunais īpašnieks apliks sētu, arhitektūras piemineklis tur stāvēs neredzams!” Biedrība lūdz glābt Anniņmuižu
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Spļāviens sejā nacionālai pašapziņai,” Dzintars naudu krievu medijiem salīdzina ar terorisma finansēšanu 1
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Gobzems satrakojies. Čalim jumts aizbraucis. Kokaīnu sašņaucies. Kā Saeimas parkets viņu vēl nes! 5
3 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nebūs viesstrādnieku, raža sapūs uz lauka!” Kāpēc latvieši negrib mēnesī nopelnīt 1000 eiro? 25
6 stundas
LE
LETA
Veselam
Pagājušajā diennaktī Latvijā nav atklāts neviens jauns Covid-19 inficētais
5 stundas