Džokonda, Siksta Madonna. Kādai slavenai gleznai tu līdzinies pēc zodiaka zīmes? 2

Karls Brilovs “Jātniece”, (Auns)

Katrai zodiaka zīmei ir savas, atšķirīgas rakstura īpašības. Pazīstami mākslinieki, gleznojot portretus, arī piešķīra saviem personāžiem īpašu raksturu. Vairāki mākslas darbi vienkārši ideāli atspoguļo zināmas zodiaka zīmes pārstāvju iezīmes. Vai atpazīsti sevi dotajās gleznās?

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

Šī trauslā sieviete jātniece ar pārliecinošu kustību apstādina zirgu, kas skrien pilnos auļos. Meitenīte, kas to visu vēro no balkona, ir vienkārši sajūsmā. Aizmugurē skraida un rej suņi, zirgs vispār ir šokā par notiekošo, bet sieviete ir absolūti mierīga un, šķiet, pilnībā apmierināta ar sevi.

Apturēt pilno auļos skrejošu zirgu, sēžot dāmu seglos, ir grūts uzdevums, bet tieši tajā slēpjas viņas pievilcība. Tāpat arī Auni lielāko dzīves baudu gūst tikai tad, kad viņiem jāatrisina kāda sarežģīta problēma. Turklāt viņi to dara ar pārsteidzoši mierīgu sejas izteiksmi un pat ar vieglu smaidu, it kā smīnētu par visām grūtībām.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.