Ēķis: Uz EP tagad nedrīkst sūtīt ņuņņas, jo Ukrainas kara dēļ Baltija ieguvusi neproporcionāli lielu varu ES! 186

Es redzu šo Ukrainas kara aspektu šādi – es redzu, ka Ukrainas karš ir izdarījis kaut ko ļoti interesantu. Es negribētu teikt, ka kādreiz mēs, Latvija, bijām Eiropas Savienības pulkā kā tādi bāreņi, jo tur taču bija lielās valstis, bet mēs no laukiem ienākuši. Tad tagad vairs tā nav, šādu viedokli TV24 raidījumā “Kārtības rullis” pauda Andrejs Ēķis, producents, režisors.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
Lasīt citas ziņas

Šobrīd ir tāds ļoti jocīgs fakts – mēs, Baltijas valstis, esam ieguvušas neproporcionāli lielu ietekmi Eiropas Savienībā tieši caur Ukrainā veikto Krievijas agresiju, šādam momentam uzmanību aicina pievērst Ēķis.

“Mēs zinām, kas ir Padomju savienība, kas ir Krievija. Notiekošāis Ukrainā ir pagrieziens, kad esam nonākuši uz vismaz kaut kādas politikās ietekmes kartes,” uzskata režisors, vaicājot, “vai mēs to tagad mācēsim izmantot, vai nē?”

CITI ŠOBRĪD LASA

Katrā ziņā mēs kaut kādā veidā esam ieguvuši savu balsi, savu pašapziņu, un ar Eiropas parlamenta vēlēšanām mums vajadzētu izvēlēt tādus cilvēkus, kas ir personības, kuri var mūs pamatīgi pārstāvēt, lai uz Eiropu netiek ņuņņas! Tik skarbs ir Ēķis.

“Deviņus normālus cilvēkus mēs varam ievēlēt! Jo, skatoties dažu cilvēku reklāmas kampaņas, man raudāt gribas, es nesaprotu, kāpēc par viņiem būtu jābalso!” saka Ēķis.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.