“Ekonomikas ministrija un arī premjers nogulēja šo krīzi.” Bondars pastāsta, ka bijis brīdinājums, ka “tuvojas ziepes” 103

“Ekonomikas ministrija un arī premjers nogulēja šo krīzi,” runājot par elektroenerģijas cenu krīzi, TV24 raidījumā “Ziņu top” sacīja 13. Saeimas deputāts (A/P!), Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars.

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Viņš pastāsta, ka jau pagājušā gada oktobrī Saeimas deputāts Juris Pūce koalīcijas padomē brīdinājis, ka “tuvojas ziepes”.

“Cik ilgi vajag strādāt, lai atrisinātu šīs te problēmas? Jautājums ir pa to, vai politiķi saprot prioritātes. Prioritātes ir nenormāli svarīgs jautājums,” uzsvēra deputāts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņaprāt, daudz kam var laikus sagatavoties, ieskaitot jautājumam par elektroenerģijas cenu krīzi.

“Kāpēc valsts risina, piemēram, jautājumu par vakcināciju vai masku nēsāšanu? Tāpat elektroenerģijas jautājums ir ļoti, ļoti būtiski jebkuras valsts pastāvēšanas dienaskārtībā. Un, ja šajā dienas kārtībā šie jautājumi netiek skarti un risināti, tad valstij agrāk vai vēlāk rodas pietiekami nopietnas problēmas,” akcentēja politiķis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.