Foto – Timurs Subhankulovs

Elīna Egle: JRT trupa šajā situācijā ir ķīlnieki, mēģina problēmu risināt pa savam 7

Jautājums, protams, par lēmumu ir pašai teātra vadībai, bet es gribētu pozitīvu piemēru piesaukt no pagājušā gada sākuma, kad izejmateriāli kļuva ļoti dārgi, gan metāls, gan koks, bet nebija vēl februāra beigas, kad sākās karš, un šis cenu pieaugums ļoti būtiski ietekmēja uzņēmēju apgrozāmos līdzekļus. Tā TV24 raidījumam “Preses klubs” sacīja Elīna Egle.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Kokteilis
TESTS. Karstuma neatņemamais pavadonis… Ko par tevi var pateikt mīļākā saldējuma garša? 1
Lasīt citas ziņas

“Konkrētajā kontekstā pasūtītājam ar izpildītāju vajadzētu iet viens otram pretī, jo teātra trupa ir kā ķīlnieki, viņi ar savām metodēm to mēģina kaut kā risināt. Šeit atkal jāpiesauc piemēram – valsts pasūtījuma militārās būves, kad arī cenas kāpj, ir kavējumi, apgrozāmo līdzekļu trūkumi, ir jārunā par cenu indeksācijām, jāmeklē risinājumi. Vienā šāda veida gadījumā sadarbība esot panākta” tā Egle.

Citās jomās, kur nestrādā aģentūras, šī problēma jārisina katram individuāli, saka Egle, piebilstot, ka tas varbūt nav pareizākais ceļš. “Šeit vajadzētu nākt talkā Iepirkumu uzraudzības birojam, šo regulējumu piemērot konkrētai situācijai, vai var, vai nevar avansa maksājumu, vai nav apsūdzības no citiem.”

CITI ŠOBRĪD LASA
JRT būvdarbu gaitā atrasta laika kapsula

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.