Oļegs Burovs.
Oļegs Burovs.
Foto: Ieva Leiniša/LETA

“Es atvainojos, ministres kundze, bet tas ir absolūts populisms,” Burovs kritizē izglītības organizēšanu 28

No šīs nedēļas bērni atgriezās mācībās klātienē, bet izglītības ministre Anita Muižniece jau visu laiku bija pret to, ka ārkārtējās situācijas laikā skolas slēdz, kaut vai uz noteiktu laiku. Kā to vērtē Oļegs Burovs, Rīgas Domes deputāts un bijušais Rīgas mērs (GKR)?

Reklāma
Reklāma
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Lasīt citas ziņas

“Es atvainojos, ministres kundze, bet es uzskatu, ka tas ir absolūts populisms, tā runāt šobrīd esošās krīzes laikā kritiskā situācijā, pēc tam, kad mēs esam līderi pēc jaunu saslimšanas un miršanas gadījumu skaita visā Eiropā,” viņš komentē.

Burovs novērojis, ka vairāki ministri šobrīd uzvedoties kā tādi arodbiedrības pārstāvji, kuri tikai runā par savu jomu, bet neredz kopējo situāciju valstī.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Man žēl Pavļuta kungu, jo pandēmijas apkarošana nav viņa vienīgā uzdevums,” deputāts teic.

Viņš kā tētis, protams, atbalstot mācības klātienē, jo skaidrs, ka pērn, bērniem mācoties attālināti, izglītības līmenis krities.

Jauniešu vidū viņš novērojis arī socializācijas trūkumu. “Kad beidzās mācību gads, man puika teica “zini, tēti, es ne ar vienu neesmu runājis, nevienu draugu sazinājies” un tas, protams, ļoti ietekmē kopējo situāciju,” Burovs atklāj.

Paskaidrojot tuvāk, kāpēc tam ministres lēmumu viņš sauc par populismu, Burovs izceļ, ka nevienam nav zināmi, kādi būs saslimšanas rādītāji. “Mums visiem vairāk būtu jāklausās Perevoščikova kungā, galvenajos speciālistos un ārstos. Tas, ka valdība novēloti pieņēma lēmumus par lokdaunu, vairākiem cilvēkiem maksāja dzīvību, tāpēc tagad nevajadzētu nodarboties ar populismu, skatīties kalendārā un skaitīt, ka pēc 11 mēnešiem ir Saeimas vēlēšanas,” bijušais Rīgas mērs skarbi noteic.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.