Horoskopi un mistika
Horoskopi

Fokusējies uz saviem izaicinājumiem, taču neaizmirsti saistību ar citiem! Horoskops no 13. līdz 22. janvārim0

Foto: Shutterstock

Auns

Janvāra pirmās nedēļas tevi ieskaus izaicinoši aspekti, kas saistīti ar taviem personīgajiem mērķiem. Vilšanās varētu būt, salīdzinot vēlamo ar realitāti, kas varētu likt pārskatīt savu rīcību un attieksmi. Var izdoties satikt labvēli, kas labi var dot priekšstatu par to, kā sasniegt vēlamo, daloties savā pieredzē. Tev varētu rasties iespēja mācīties vai apgūt kādus kursus, par kuriem gan nebūs stāvā sajūsmā ģimenes locekļi vai mīļotie, taču lielus šķēršļus neliks. Sabalansējot visas jomas un neatstājot nevienu novārtā, izdosies atrisināt jebkuru sarežģījumu. Fokusējies uz saviem izaicinājumiem un sevi, taču neaizmirsti saistību ar citiem.

Vērsis

Neskatoties uz zināmu vilšanos un satraukumu, jaunā gada pirmajās nedēļās tevi varētu sasniegt arī laba ziņa par kādu iespēju vai resursu, ko nebiji pamanījis. No tās varētu mācīties ļoti daudz, tāpēc apdomā, pirms uzreiz atbildēt. Labāk deviņas reizes nomērīt un vienu reizi nogriezt. Kāds sniegs pārliecību par tavu spēku. Šā gada sākumā paša augstie ideāli un standarti var izraisīt dažus konfliktus. Sevī būs jāatrod zināma elastība šai jomā un jāprot nenoslēgties, būt komunikablam.

Dvīņi

Tavs galvenais aktuālais jautājums šā gada sākumā būs ienākumi, to apjoms un gūšanas avoti. Tie būs uzmanības centrā, var mākt arī bažas par nākotni, taču jālūko, vai tām ir pamats vai tomēr tās ir vienkārši emocijas. Ieklausies draugos, kolēģos – šajā jautājumā tiem varētu būt interesanta informācija. Tāpēc svarīga ir atvērta attieksme un uzticēšanās līdzcilvēkiem, un sadzirdēšana. Lielas iespējas iegūt kādu papildu peļņas avotu.

Vēzis

Janvāris sāksies ar labvēlīgu situāciju darba vai karjeras jautājumos, kas nozīmē, ka visas domas saistīsies ar darbu vien. Tas varētu radīt sarežģījumus attiecību jomā, tādēļ ieteikums neatstāt visu pašplūsmā, it īpaši attiecības ar savu partneri. Atrodi laiku arī kopīgiem pasākumiem, kā saka – darbs nav zaķis, neaizbēgs. Un jau tuvāk mēneša vidum sajutīsi vēlmi paaugstināt savas kompetences, apmeklējot seminārus, vai pat iestāties kādā augstskolā.

Lauva

Lauvām svētku sajūta turpināsies, ko uzturēs spēkā kopā sanākšanas ar radiem, draugiem. Un vēl ar to nebūs gana, lai līksmības noskaņu paildzinātu, daudzi no jums var izlemt doties ceļojumā. Tas sniegs jaunas atziņas, vai arī gūtie iespaidi būs tik grandiozi, ka mainīs attieksmi pret daudziem jautājumiem dzīvē. Komunikācija ar partneri vai palīgu varētu kļūt divdomīga, tevi var pārprast, tāpēc mēģini atturēties no pārāk lielas un plašas runāšanas. Uzmani, lai sarunas ir lakoniskas un tieši par tēmu, neizplūstot.

Jaunava

Jaunavu uzmanības centrā nonāks finanses. Brīžiem šī pastiprinātā “skaitīšana līdzi” ik uz soļa varētu būt kaitinoša tuvākajiem līdzcilvēkiem, taču, ja spēsi izskaidrot tieši un bez aplinkiem savu motivāciju tam, tevi sapratīs. Galvenais – ir jānotiek sarunām, nav ieteicams palikt pie sava, domājot – mani jau tāpat nesapratīs, kamdēļ censties paskaidrot. Šoreiz jūs sapratīs. Siltas un draudzīgas sarunas, vakaros kopā sanākot, uzturēs harmoniju ģimenē.

Svari

Svari šomēnes sarunāsies ar savu zemapziņu. Tā uzjundīs sen aizmirstus notikumus un situācijas, ar kurām jātiek galā – tās jāpalaiž vai pēdējo reizi jāizdzīvo, lai aizmirstu. Savukārt draugi var kļūt īpaši uzstājīgi, vēloties biežāk ar tevi tikties. Tas varētu radīt nesaskaņas attiecībās ar partneri, tāpēc būtu jāpanāk harmonija starp visām iesaistītajām pusēm. Arī tev. Var rasties vēlme ātri rīkoties vai pieņemt lēmumus – ieteikums ir nestrēbt karstu. Izanalizē visu informāciju, pirms pieņem lēmumus, it īpaši tos, kas var liktenīgi ietekmēt dzīves gaitu.

Skorpions

Sasniedzamie mērķi un sapņi šomēnes spoži spīd pie tavām debesīm neona gaismās. Soli pa solītim dosies uz to piepildīšanu. Harmoniski veidosies apstākļi, kas saistīti ar naudas lietām. Taču centies neskatīties uz situāciju caur rozā brillēm, jo tas tevi varētu novest uz nepareizā ceļa. Šai laikā tava pieredze un līdz šim ieguldītais smagais darbs būs iemesls kādam vilinošam darba piedāvājumam, taču nesteidzies pieņemt emocionālus lēmumus. Pārdomā visus par un pret.

Strēlnieks

Strēlniekiem jaunais gads sākas ar kādu tuvāku vai tālāku ceļojumu. Tas gan varētu radīt zināmas bažas par tavu finansiālo situāciju, jo vēlme ceļot ir lielāka nekā tavas iespējas tam atvēlēt līdzekļus. Taču tu atradīsi veidu, kā atrisināt šo situāciju, lai gan vilks būtu paēdis, gan kaza dzīva. Savukārt jaunie iespaidi un redzētais vēlāk piešķirs jaunu dzirksti ikdienai, jaudīgi ejot pretī saviem mērķiem.

Mežāzis

Tu kā personība šajā mēnesī būsi ļoti nozīmīgs citiem. Līdzcilvēki, vērtējot tavu līdzšinējo pieredzi un sasniegto, varētu vērsties pēc padoma savās dzīves situācijās. Tas cels tavu pašapziņu. Negaidīti un patīkami pārsteigumi šajās situācijās arī ir gaidāmi. Varētu būt vajadzīgas korekcijas tavā darba jomā, un tu spēsi pieņemt sev vislabāko lēmumu. Savukārt personīgā dzīvē būs liela vēlme panākt noteiktu lietu atrisināšanu ģimenē, mājās, tādēļ sadarbībai un sapratnei jābūt vissvarīgākajai, lai izvairītos no nevajadzīgiem konfliktiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīriem privātums mēneša sākumā būs ļoti svarīgs un nozīmīgs pašam, tāpēc apkārtējiem vari likties ļoti nosvērts un nekomunikabls, kas var radīt nesaprašanos. Var satraukt arī kāda neskaidra situācija, jo, šķiet, intuitīvi jutīsi, ka lietas uz visiem laikiem mainās. Taču šīs izmaiņas tev var kļūt ļoti labvēlīgas. Ap janvāra vidu var rasties saspīlējums un neskaidrības, kas saistītas ar tavu partneri un attiecību jomu, taču arī šo būs iespēja labvēlīgi atrisināt. Nebēdz no problēmām, tās nav tik lielas, kā izskatās.

Zivis

Būs jūtama vēlme pēc dārgām un košām izklaidēm, taču, lai tās realizētu, nāksies plānot ikdienas grafiku, jo pienākumi un ikdienas darbi nedos iespēju palielināt izklaižu daudzumu. Tāpēc pieņem lēmumus atbildīgi. Personisko un kopīgo naudas resursu jautājumā ir jāizmanto reālistiska pieeja, un tā jāapspriež ar citiem, ņemot vērā ikviena intereses. Pienākuma sajūtai un atbildībai vajadzētu būt priekšplānā. Darba jomā var rasties pāris sarežģījumu, taču tos spēs atrisināt atklāta saruna par notiekošo.

Sagatavoja Kristīne Akmentiņa.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.