Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vairāk būs jādara tas, kas jādara, nevis tas, ko gribētos darīt! Horoskopi no 13. līdz 19. janvārim0

Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Auns

Laiks novest līdz galam un noslīpēt iesākto un vēl nepaspēto vai arī lietas, ar kurām tikt galā ir bijis par grūtu. Lietišķajiem Auniem var parādīties kāda iespēja izdevīgam darījumam vai ienesīgam biznesa projektam.

Vērsis

Būs gaidīts gandrīz vai jebkurā sabiedrībā savas iznesības un spējas modināt simpātijas dēļ. Diemžēl viņa radītās un arī izplatītās idejas apkārtējiem šķiet pārāk ekscentriskas, tādēļ jāuzmanās no iespējas apnikt…

Dvīņi

Daudz ideju un nodomu, tomēr vairumā gadījumu ekscentriskas vai neatbilstošas savam laikam, tādēļ ar to realizāciju nebūs viegli. Varbūt labāk izmantot šo laiku informācijas vākšanai, kontaktu dibināšanai un uzturēšanai vai vienkārši jaunu iespaidu gūšanai.

Vēzis

Vairāk būs jādara tas, kas jādara, nevis tas, ko gribētos darīt. Izvairīties no tā tomēr nevajadzētu – enerģijas, domājams, pietiks un padarītajam vajadzētu arī tikt atalgotam. Acumirklīgu impulsu ietekmē nevajadzētu izšķiest sevi sīkumos.

Lauva

Viņš grib darīt visu pa jaunam un ir arī dažādas idejas, tieši kā. Spēja ātri reaģēt uz pārmaiņām tomēr mazāka nekā citkārt, tādēļ no sarežģītām un ātri mainīgām situācijām pēc iespējas labāk izvairīties. Un nevajadzētu būt kaprīzam.

Jaunava

Daudz dažādu nodomu un ideju, tik daudz, ka visas kopā tās var radīt haosu. Viņa darītu gudri, ja, pirms sākt rīkoties, nedaudz apdomātos, izsvērtu savas prioritātes un vismaz kaut drusku sakārtotu domas.

Svari

Planētu stāvoklis labvēlīgs iesāktā turpināšanai un pabeigšanai. Var arī sākt ko jaunu, taču labāk jau iepriekš ieplānotu. Sākot ko pavisam jaunu, to nevajadzētu darīt kāda acumirklīga impulsa ietekmē. Sabiedrībā Svari būs mīlēti un gaidīti.

Skorpions

Viņa plāni ir lieli un pamatīgi, tādi, kas var pārveidot ja ne pasauli, tad vismaz tuvāko apkārtni. Uzsākt gan tos vajadzētu lēnām un apdomīgi, nav izslēgts, lai gūtu sekmes, vajadzēs prast sagaidīt īsto brīdi.

Strēlnieks

Labāk tikai turpināt un pabeigt iesākto. Tas nebūs viegli, taču enerģijas pietiks un nedēļas beigās ar padarīto viņš varēs būt apmierināts. Protams, ja būs koncentrējies uz galveno un nebūs izšķiedis spēkus visdažādākajos sīkumos.

Mežāzis

Daudz emociju un noņemšanās ar sīkumiem… Viņš darītu labi, ja īpaši nepievērstu uzmanību apkārt notiekošajām nejēdzībām un darītu savu darbu. Nebūtu pareizi sniegt pārmērīgu atbalstu tiem, kuriem vajadzētu tikt galā pašiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz jaunu nodomu un ideju, par kurām apkārtējie ir sajūsmā un labprāt uzklausa, taču, kad nonāk līdz darīšanai, vismaz pašlaik, tās izrādās savā vairumā nerealizējamas. Viņš darītu labi, ja labākās no tām pietaupītu vēlākam laikam.

Zivis

Ir visas iespējas būt cienītām un mīlētām. Labās manieres un spēja runāt par gandrīz jebko (tiesa gan, virspusēji) nodrošina iespēju būt gaidītam gandrīz visur – vismaz šonedēļ. Tālākais būs atkarīgs no viņām pašām.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 20. līdz 26.janvārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien zvaigznes iesaka taupīt spēkus un enerģiju! Horoskopi 20.janvārim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Pienākumi liks savākties un apvaldīt emocionālās vēlmes un vajadzības! Horoskopi no 20. līdz 26. janvārim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
“Rail Baltica” Latvijā – iekavēti darbi, laika grafiks un neapgūta nauda. Valsts kontroles ziņojums
2 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Cena vai tarifs? Jaunais atalgojuma modelis – martā
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Gads ar Krišjāni
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā avarējusi ugunsgrēku dzēšanā iesaistīta lidmašīna ar trīs cilvēkiem
12 minūtes
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Merzļikins NHL izcīna piekto uzvaru pēc kārtas
1 stunda