Kokteilis
Apbrīno

FOTO. Lepni, smaidīgi un aizkustināti: kā Tēvu dienu nosvinēja Latvijā slavenie tēti0

Foto: ekrānuzņēmums. Kolāža – kokteilis.lv

Vakardien Latvijā tika atzīmēta Tēva diena. Tieši tāpat kā Māmiņdiena, arī tētu diena ir vieni no sirsnīgākajiem svētkiem, kādus svinēt ģimenes lokā. Lieli un mazi bērni apsveica savus tētus šajā īpašajā dienā. Kā Tēvu dienu atzīmēja Latvijā slaveni tēti?

“Prāta Vētra” solists, mūziķis Renārs Kaupers – kopā ar savu tēti un saviem trim dēliem. “Sveicieni visiem foršajiem papučiem (esošajiem un topošajiem) tēvu dienā no Kauperu ģimenes vīriem!” – viņš rakstīja.

Aktieri un režisoru Intaru Rešetinu bērni sveica ļoti aizkustinoši. “Tēva dienas koncerts pagalmā. Mazākā ar kaimiņmeitēnu sagatavojušas pagalma tēviem priekšnesumus. Aizkustinoši pasakaini!” – Intars atzinās.

Mūziķis Miks Dukurs: “Ieskatījos savā dārgumu lādē – i phone camera roll, kur glabājas arī daudz skaistu brīžu, kurus man kā tēvam bijis tas gods piedzīvot! Un Tēvu Dienas izskaņā atrodu vēl nepublicētas bildes no family “pandēmijas foto šūta” mājas apstākļos!”

TV raidījumu un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš publicēja foto ar savu meitiņu un rakstīja: “Uz doto mirkli es atrodos Tēvu skolas trešajā gadā. Tā ir līdz šim neparedzami aizraujošākā mācībiestāde, kurā esmu stāžējies.”

 

View this post on Instagram

 

Uz doto mirkli es atrodos Tēvu skolas trešajā gadā. Tā ir līdz šim neparedzami aizraujošākā mācībiestāde, kurā esmu stāžējies. Esmu kaismīgs un rosīgs skolnieks, kurš alkst apgūt, izzināt, pārvarēt, izdarīt un būt labākā tēta versija katru dienu. Tēva diena ir kā zināma atskaite, kā diplomdiena, lai vērstos atmiņās, pārdomātu kopīgos mirkļus un izsniegtu rezumē par padarīto un sasniegto. Mana liecība trešajā gadā pēc sievas verdikta. Atbildība – 9. Pacietība – 7. Izglītošana – 7 Rotaļāšanās – 9. Ķildu risināšana – 6. Kopīgs laiks – 9. Mīlestība – 10. Esmu garā ceļā uz Tēva bakalaura diplomu. Šodien es vēlos sumināt visus tēvus, tētus, patēvus, vectēvus un vīrus, kuri ir līdzās saviem bērniem un iesaistās bērna ikdienā, mudinot ari citus tēvus sniegt savām atvasēm dārgāko – laiku un mīlestību. Arvien vairāk tētus sastopu bērnudārza gaiteņos, parku pastaigās, laukumiņu rotaļās un mūzikas skolu nodarbībās, kas sniedz optimisma dvesmu par tēva lielo iesaisti audzināšanā un spēcīgo nozīmi mūsdienu sabiedrībā. Un lielākais paldies manai dārgajai sievai, līdzgaitniecei, sirdsdraugam un Emmas mammai, par piedzīvoto, par sasmieto, izraudāto, par manu kvalitāšu novērtēšanu un uzlabošanu. Tētis Var. #tetisvar

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

“RīgaTV 24” raidījumu vadītājs, žurnālists Aivis Ceriņš atzinās, ka viņš esot priecīgs un lepns tētis!

View this post on Instagram

priecīgs un lepns tētis 🧸🤍 #tēvadiena

A post shared by Aivis Ceriņš (@aiviscerins) on

“Laika ziņu” vecis Māris Grigalis Tēvu dienas rītā arī saņēmis aizkustinošu apsveikumu:

 

View this post on Instagram

 

Tēvu diena👍 #tēvudiena #parstipruģimeni

A post shared by Maris Grigalis (@grigalismaris) on

Hokeja kluba “Rīga Dinamo” tehniskais direktors un TV raidījumu vadītājs, četru meitu tētis Armands Simsons rakstīja: “Prieks, laime, svētība un lepnums saukt sevi par tēti kopš 2006. gada.”

Saistītie raksti

Bet mūziķis un šova “X Faktors” mentors Intars Busulis publicēja fotogrāfiju ar savu tēti!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.