Pasakaini skaisti! Ķemeru vēsturiskajā parkā uzsnidzis pirmais sniegs 17.11.2022.

FOTO. Pasakaini skaisti! Ķemeru vēsturiskajā parkā uzsnidzis pirmais sniegs 12

Šorīt Jūrmalā bija vērojamas ziemīgas ainavas – Ķemeru vēsturiskajā parkā uzsnidzis pirmais sniegs. Sniegu iemūžinājis Jūrmalas pašvaldības fotogrāfs Artis Veigurs.

Reklāma
Reklāma
“Varbūt tas nelietis Brunavā nošāva mazo Modra draugu tieši brīdī, kad viņš kaut kur zem krūmiem bija aizsnaudies?” Lindas Mūrnieces lauku dzīves ainiņas
“Es vairs nevaru turpināt…” Darbību beidz iemīļots latviešu zīmols 5
Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu 54
Lasīt citas ziņas

Pirmā sniega sega klāj Mīlestības saliņu, tiltiņus, soliņus, kokus un krūmus, radot romantisku noskaņu visā 20 hektārus plašajā Ķemeru vēsturiskā parka teritorijā. Atjaunotais un pārbūvētais Ķemeru vēsturiskais parks ir izcila vieta, kur doties garās pastaigās, apskatīt vēsturisko arhitektūru – paviljoni, rotondas un divpadsmit tiltiņi, kas šķērso cauri parkam plūstošo Vēršupīti. Ķemeru parks ir senākais un apjomā lielākais publiskais dārzs Latvijā ārpus Rīgas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.