Monikas Zīles bēres

FOTO. Pat debesis raud! Sabiedrībā pazīstami cilvēki, tuvinieki un viņas talanta pielūdzēji atvadās no talantīgās rakstnieces Monikas Zīles 0

14. septembrī mūžībā devusies rakstniece un publiciste Monika Zīle. Par to sociālajos tīklos informēja viņas meita Baiba Zīle.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

“Māmiņ! Tev vairs nekas nesāp un tagad Tu esi gaišumā. TUR noteikti ir labi,” viņa rakstīja.

Monika Zīle dzimusi 1941. gada 20. jūlijā bija latviešu žurnāliste, redaktore un rakstniece, laikraksta “Padomju Jaunatne” redaktore Darbojusies politikā, bijusi 7. Saeimas deputāte.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zīle strādāja laikrakstā “Latvijas Avīze” un bija produktīva rakstniece. Viņa radījusi daudzus lasītāju iemīļotus romānus.
Iepriekš jau rakstījām, ka Baiba stāsta, ka šī vasara mammas dzīvē izvērtusies smaga, un viņa nonāca slimnīcā, jo bija sadrupis un iekaisis viens no mugurkaula skriemeļiem. Moniku operēja, pēc tam bija rehabilitācijas kurss, lai rakstniece atkal varētu sākt staigāt.

Meita stāsta, ka mamma patiešām centusies, taču viņai vienkārši beigās pietrūka spēka. Un ar katru dienu viņa esot aizvien vairāk un vairāk izdzisusi.

“Pēdējo reizi, kad pie viņas braucu, zināju – tā ir mūsu pēdējā tikšanās. Es to vienkārši jutu. Sēdēju mašīnā un visu ceļu raudāju, jo sapratu – ir manas mammas pēdējā dzīves diena,” – ar sāpēm žurnālam stāsta talantīgās rakstnieces meita Baiba.

Monika Zīle bija viena no talantīgākajām latviešu rakstniecēm. Viņa sarakstījusi vairākas lasītāju iecienītas grāmatas – “Ar tādām neprecas”, “Trīs košas dāmas: lugas”, “Sliktā sieviete”, “Notikumi ar labām beigām”, “Vasaras namiņš”, “Mana zīlēšanas grāmata: viedoklis par Taro kārtīm”, “Smukas meitas maksā smuku naudu”, “Mana mīļākā nams” u.c.

SAISTĪTIE RAKSTI