Vladimirs Putins

FOTO. Putina dubultnieki un nāve – baumas vai realitāte? Izmeklēšanā ar mākslīgā intelekta palīdzību atklāti pārsteidzoši fakti 234

Pēc gadiem ilgām baumām par Krievijas prezidenta Vladimira Putina veselības problēmām, rodas jautājums, vai viņam atgriezusies otra elpa? Tagad Krievijā klīst baumas, ka Putins nav slims, bet gan miris, ziņo “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Lasīt citas ziņas

Izmantojot mākslīgo intelektu, tika analizēti Putina sejas vaibsti, gaita un runa. Secinājums – viņa vietā ir stājušies vismaz divi dubultnieki.

Viņa pārstāvis izskanējušās baumas neapšaubāmi ir noliedzis pēc tam, kad izskanēja apgalvojumi, ka Putins miris no sirdslēkmes 26.oktobrī. Taču kategoriskais noliegums nav spējis ietekmēt virmojošās baumas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Japānas televīzijas tīkla “TBS” izplatītajā ziņojumā tika norādīts, ka izmantojot mākslīgo intelektu, tika veikta Putina sejas un ķermeņa kustību salīdzināšana un apgalvojumi, ka ir iesaistīti Putina dubultnieki, tika apstiprināti.

Stāsti par ķermeņa dubultniekiem ir izplatīti gadiem ilgi, taču Japānas komanda veica izmeklēšanu, jo šī gada sākumā izplatījās baumas par Putina veselības stāvokli. Izmeklēšanā secināts, ka īstais Putins uzstājās šī gada Uzvaras dienas parādē 9. maijā, taču pavisam cits Putins, visticamāk, apskatīja Krimas tiltu pirms 11 mēnešiem.

Mākslīgā intelekta tehnoloģija atrada tikai 53 procentu atbilstību abiem Putiniem.

“TBS” norādīja: “Sejas atpazīšanas eksperti vairumā gadījumu to dēvētu par “neatbilstību”, kas liek mums pieņemt, ka tas varētu būt dubultnieks.”

Tika atrasta tikai 40% atbilstība ar Putinu, kad viņš martā apmeklēja Ukrainas kara frontes līniju Mariupolē.

Un Krimas un Mariupoles Putini uzrādīja vēl zemāku līdzības rādītāju – tikai 18%.

Ziņojumā tika secināts: “Ekspertu analīze skaidri apliecina vismaz divu ķermeņa dubultnieku varbūtību.”

Apgalvojumi, ka Putins pagājušajā mēnesī ir devies aizsaulē, pirmo reizi parādījās ziņojumapmaiņas lietotnes “Telegram” kanālā “General SVR”. Kanāls par viņa slikto veselības stāvokli ziņoja jau vairākus mēnešus.

Putins dažādos laikos

Tiek apgalvots, ka dubultnieki ar Putina vaibstiem, kas “noslīpēti” ar plastisko ķirurģiju, ir apmācīti par viņa uzskatiem un to, kā reaģēt sanāksmēs un svinīgos pasākumos.

Bijušais FSB drošības dienesta vadītājs Patruševs pagājušajā nedēļā pārsteidza klausītājus ar Putina slavinājumu pagātnes formā: “Nogurusi no 1990. gadiem, Krievijas sabiedrība gaidīja ekonomisko problēmu risinājumu. Tam bija vajadzīgs līderis, kurš varētu izvirzīt iedzīvotāju labklājību kā galveno prioritāti, kā arī parādīt augstākās cilvēciskās un organizatoriskās īpašības, gribu un centību.

“Šāds līderis bija Putins, kurš vispirms bija premjerministrs, pēc tam tika ievēlēts par prezidentu un saskaņā ar konstitūciju kļuva par Krievijas Drošības padomes priekšsēdētāju. Viņš detalizēti pārzināja situāciju valstī, viņam bija skaidra rīcības programma.”

“Telegram” kanālā tika apgalvots, ka Putina līķis tiek glabāts saldētavā, viņa rezidencē, kurā viņš dzīvoja kopā ar ilggadējo partneri Alinu Kabajevu.

Draudīgās teorijas, kas sasaucas ar filmas “Staļina nāve” sižetu, kurā 1953. gadā tika piesegta Krievijas līdera nāve, ir veicinājusi arī Kabajevas pazušana. Bijusī olimpiskā vingrotāja nav redzēta kopš viņas partnera iespējamās pēkšņās nāves datuma.

Putins uzrunā karavīrus

Arī plaši zināmais Putina kritiķis profesors Valērijs Solovejs uzskata, ka Putins ir miris. Profesors sacīja: “Viņš nomira ceturtdienas, 26. oktobra, vakarā ap pulksten 20.40. Tagad viņš atrodas saldētavā, savā rezidencē. Pazemojoši, vai ne? Nu, droši vien pelnīti. Nav šaubu par viņa fizisko nāvi. Pilnīgi nekādu — ne mazāko.”

Reklāma
Reklāma

Kremļa preses sekretārs Dmitrijs Peskovs nodēvēja šīs sazvērestības teorijas par meliem sociālajos tīklos, piebilstot: “Ar viņu viss ir kārtībā.”

Putins dodas inspicēt atjaunoto Krimas tiltu
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.