Dzintaru koncertzāles 2024. gada vasaras sezonas atklāšanas koncerts

FOTO. Sabiedrības krējums ar smaidiem sejās un dziesmām sirdīs pulcējas krāšņā vasaras sezonas atklāšanas koncertā 75

Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā, 31. maijā plkst.20 norisinājās vasaras sezonas atklāšanas koncerts, kurā pulcējās daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis, lai klausītos brīnišķīgo Latvijas mākslinieku balsīs un kompozīcijās.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Koncertā uzstājās Intars Busulis, Paula Saija, Rūta Dūduma-Ķirse, Raimonds Celms kopā ar Maestro Raimondu Paulu un Latvijas Radio bigbendu. Koncertā skanēja izlase no Latvijas Radio bigbenda aizvadīto gadu programmām, kas tapušas sadarbībā ar latviešu skatuves māksliniekiem.

Pirmajā daļā bigbends muzicēja kopā ar dziedātāju Busuli, atskaņojot vokālā džeza žanra melodijas no Frenka Sinatras repertuāra, Djūka Elingtona, Kola Portera skaņdarbus un popmūzikas klasiku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerta otrajā daļā tradicionāli skanēja Paula mūzika ar pašu Maestro pie klavierēm.

Izskanēja dziesmas no izrādēm “Māsa Kerija”, “Karībijas naktis”, “Nāc pie puikām!” un instrumentālās mūzikas popūrijus. Latvijas Radio bigbendam un Paulam pievienojās dziedošais aktieris Celms, Dūduma-Ķirse un Saija.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.