Francijas basketbolisti uzvar itāļus un iekļūst Tokijas olimpisko spēļu pusfinālā 0

Francijas basketbolisti otrdien Tokijas olimpisko spēļu turnīra ceturtdaļfinālā uzvarēja Itālijas izlasi un iekļuva pusfinālā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10

Francija Itāliju uzvarēja ar 84:75 (20:25, 23:17, 21:12, 20:21).

Pirmajā ceturtdaļā spēle ritēja līdzīgi, un tikai pēdējās minūtes laikā ar diviem precīziem soda metieniem un vienu tālmetienu Itālija ceturtdaļu pabeidza ar piecu punktu pārsvaru. Lai gan otrā ceturtdaļa arī pagāja līdzīgā cīņā, Itālijas neveiksmīgā trešā ceturtdaļa ļāva Francijai izvirzīties vadībā un saglabāt to līdz spēles beigām.

Francijas komandā rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Rūdijs Gobērs un Evans Furnjē ar 21 gūtu punktu.

Savukārt Itālijas izlases rindās 23 punktus guva Simone Fontekio, bet 21 punkts Danilo Gallināri kontā.

Tokijas olimpisko spēļu basketbola turnīra ceturtdaļfinālā otrdien vēl gaidāma Austrālijas un Argentīnas spēle.

Jau ziņots, ka ceturtdaļfināla spēlēs Slovēnija uzvarēja Vāciju ar 94:70, bet ASV ar 95:81 pārspēja Spāniju.

Pusfinālā ceturtdien Francija tiksies ar Slovēniju, bet ASV pretiniece tiks noskaidrota Austrālijas un Argentīnas duelī.