Publicitātes foto

Huawei paraksta apņemšanos palīdzēt 120 miljoniem cilvēku attālos apvidos pievienoties digitālajai pasaulei 0

23. novembrī Huawei parakstīja globālo apņemšanos pievienoties Starptautiskās telekomunikāciju savienības Partner2Connect digitālajai aliansei, kas līdz 2025. gadam nodrošinās digitālo savienojamību 120 miljoniem cilvēku attālās apdzīvotās vietās vairāk nekā 80 valstīs.

Putins ir sācis gatavoties militārai agresijai pret NATO. Analītiķi norāda uz pazīmēm, kas par to liecina 226
Kokteilis
TESTS ar humoru. Izvēlies slotu un noskaidro, kāda ragana esi!
Kokteilis
TESTS. Izvēlies tīkamāko arku un uzzini, kāds būs tavs dzīves ceļš! 19
Lasīt citas ziņas

Huawei priekšsēdētājs Liangs Hua (Liang Hua) paziņoja šo lēmumu uzņēmuma 2022. gada Ilgtspējas forumā Connectivity+: Innovate for Impact. Foruma laikā tika izpētīts, kā IKT inovācijas varētu veicināt uzņēmējdarbību un savienojamības sociālo vērtību un attīstīt ilgtspēju digitālās ekonomikas laikmetā.

Pasākuma laikā uzstājās vadošie darbinieki no Starptautiskās telekomunikāciju savienības un Apvienoto Nāciju Organizācijas, telekomunikāciju ministri un regulatori no Kambodžas, Nigērijas, Bangladešas un Pakistānas, kā arī biznesa līderi, partneri, speciālisti un klienti no Ķīnas, Dienvidāfrikas, Beļģijas un Vācijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

„Ir skaidrs, ka ar to, ka pieejams ir savienojums vēl nepietiek. Tam jābūt pieejamam, saturam jābūt atbilstošam un vietējā valodā, un lietotājiem jāpiemīt prasmēm to izmantot pēc iespējas labāk,“ teica Starptautiskās telekomunikāciju savienības ģenerālsekretāra vietnieks Malkolms Džonsons (Malcolm Johnson). „Mēs pateicamies Huawei par atbalstu Partner2Connect (P2C) Digital Coalition, un par dotajiem solījumiem P2C galvenajās lauku teritoriju savienojamības un digitālo prasmju jomās.”

Apvienoto Nāciju Organizācijas rezidējošais koordinators Ķīnā Sidharts Čaterdžī (Siddharth Chatterjee) aicināja uz „vairāku ieinteresēto pušu partnerību“ politikas veidotāju starpā, iesaistot privāto sektoru, akadēmisko vidi un pilsonisko sabiedrību, lai novērstu digitālo atšķirtību, kas nošķīrusi trešo daļu no pasaules iedzīvotājiem.

„Mūsu dinamiskajai pasaulei steidzami nepieciešama uzlabota digitālā sadarbība, lai varētu gūt labumu no tehnoloģiju pārveides potenciāla un radītu jaunas darba vietas, palielinātu finansiālo integrāciju, novērstu dzimumu nevienlīdzību, veicinātu zaļo atjaunošanos un pārveidotu pasauli, lai tajā būtu augstāks labklājības un iekļaušanas līmenis,” viņš teica. „Tagad ir īstais brīdis rīkoties.”

Ar šo svarīgo ziņu Dr. Liangs uzsvēra, ka digitālajā laikmetā piekļuve stabilam tīklam ir pamatvajadzība un pamattiesības. Daudziem, kuriem nav pieejas internetam, pieeja stabilam savienojumam iezīmētu pirmo soli dzīves pārveidošanā.

„Savienojamība būs kas vairāk nekā tikai rīks ērtai komunikācijai,” viņš sacīja. „Kopā ar tādām digitālām tehnoloģijām, kā mākonis un mākslīgais intelekts savienojamība, palīdzēs visus iesaistīt digitālajā pasaulē un nodrošinās cilvēkiem piekļuvi plašākai informācijai un prasmēm, labākiem pakalpojumiem un plašākām biznesa iespējām.” Tas, savukārt, veicinās sociālo un ekonomisko attīstību.”

Huawei Wireless Solution prezidents Cao Mings (Cao Ming) teica: „Kā uzņēmums ar vispilnīgākajām IKT spējām, Huawei integrē pilnīgu iekārtu, vietu, enerģijas, apraides un antenu inovāciju potenciālu, risinot sarežģījumus, kas rodas tīklu izvietošanā tradicionālos veidos, piemēram, augstas izmaksas, ierobežotas transportēšanas iespējas, enerģijas trūkums un uzturēšanas izaicinājumi. Mēs esam pastāvīgi uzlabojuši RuralStar un RuralLink risinājumus, lai paplašinātu kvalitatīvu segumu attālos apvidos, nodrošinot cilvēkiem, slimnīcām, skolām, vietējām pašvaldībām un maziem un vidējiem uzņēmumiem iespēju izmantot tādu pašu ātrgaitas platjoslas savienojumu, kāds pieejams pilsētās.”

RuralStar sērijas risinājumi ir nodrošinājusi savienojumus vairāk nekā 60 miljoniem cilvēku attālos apvidos vairāk nekā 70 valstīs.

Optisko platjoslas tīklu izbūve nodrošina vēl vienu svarīgu ceļu universāla pakalpojuma īstenošanai. Huawei ir piedāvājis inovatīvu AirPON risinājumu apdzīvotām vietām ar zemu iedzīvotāju skaitu, tostarp attāliem reģioniem. Šis risinājums nepārtraukti samazina aprīkojuma telpu ietekmi, optisko šķiedru instalēšanas izmaksas un tīkla enerģijas patēriņu, vienlaikus nodrošinot strauju vietējo komunikācijas tīklu izvietošanu.

Āfrikas teritorijā vien Huawei ir izvietojies vairāk nekā 250 000 kilometrus optisko šķiedru, nodrošinot 30 miljoniem mājsaimniecību ātrgaitas platjoslas tīklu. Lietotāju pieredzē ir novērojami pastāvīgi uzlabojumi. Vidējais mājas platjoslas interneta ātrums jau pārsniedz 30 Mbit/s, nodrošinot viedāku, ātrāku un vienmērīgāku mājas tīkla lietošanas pieredzi.

Līdz ar IKT infrastruktūras attīstību tādas inovatīvas tehnoloģijas, kā mākonis un mākslīgais intelekts, nodrošina lauku un attālo apvidu iedzīvotājiem iespēju izbaudīt digitālās pasaules priekšrocības. Huawei Cloud ir radījis stratēģiju „Viss kā pakalpojums” (Everything as a Service) un ir padarījis Huawei vairāk nekā 30 gadu pieredzi tehniskās specializācijas un digitālās transformācijas jomā pieejamu caur mākoņu pakalpojumiem. Tas nozīmē, ka piekļuve Huawei digitālās infrastruktūras iespējām mākonī šobrīd ir tikpat vienkārša, pieejama un ilgtspējīga kā ūdens un elektrība.

Digitālā transformācija, digitālie talanti un jauni uzņēmējdarbības modeļi ir būtiski sabalansētai ekonomikas attīstībai attālos reģionos. Huawei iepriekš paziņoja, ka uzņēmums ar uzlaboto IKT infrastruktūru līdz 2025. gadam sadarbosies ar partneriem, lai sniegtu 500 miljoniem cilvēku iespēju izbaudīt finanšu pakalpojumus un 500 000 cilvēku izmantot iekļaujošas izglītības priekšrocības.

Kambodžā, Starptautiskās telekomunikāciju savienības pirmajā P2C partnervalstī, Huawei sadarbosies ar valdības departamentiem Sakaru un telekomunikācijas ministrijā un universitātēm, lai nākošajos piecos gados nodrošinātu 10 000 apmācību iespējas IKT profesionāļiem.

Huawei ir apņēmies īstenot iekļaujošu attīstību. Ar nepārtrauktajām tehnoloģiju inovācijām Huawei sniedz pienesumu augstāka līmeņa digitalizācijai attālos reģionos, nodrošinot iespēju ikvienam izbaudīt digitālās pasaules ērtības, un vienlaikus veicina sabalansētu globālās digitālās ekonomikas attīstību.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Putins ir sācis gatavoties militārai agresijai pret NATO. Analītiķi norāda uz pazīmēm, kas par to liecina
Kokteilis
TESTS ar humoru. Izvēlies slotu un noskaidro, kāda ragana esi!
Kokteilis
TESTS. Izvēlies tīkamāko arku un uzzini, kāds būs tavs dzīves ceļš!
TV24
VIDEO. Krievu ārsts par Navaļnija nāvi: Es analizēju un pētīju. Neviena cita termina kā vien slepkavība te neeksistē!
“Forbes”: 10 “vieglās prasmes”, bez kurām vairs nevar, jeb ko no tevis mūsdienās sagaida darba devējs
Lasīt citas ziņas
TV24
Kāpēc šajā politiskajā situācijā pieļauj, ka kursē autobuss uz Krieviju, uz Sanktpēterburgu, vaicā finansists
Straujais algu kāpums šogad noteikti mazināsies – ienākumu pieaugums sāk noķert jauno cenu līmeni
Bruņotie spēki aicina iedzīvotājus vasarā apgūt rezervistu militāro apmācību! “Tvitera bataljons” kārtīgi saplūcas – par ko?
TV24
Uzņēmējs atklāj, kāpēc jau labu laiku nepērk Ķīnā ražotas preces. Kādu ļaunumu var nodarīt parasts putekļu sūcējs?
TV24
Kāpēc šajā politiskajā situācijā pieļauj, ka kursē autobuss uz Krieviju, uz Sanktpēterburgu, vaicā finansists
06:19
TV24
Uzņēmējs atklāj, kāpēc jau labu laiku nepērk Ķīnā ražotas preces. Kādu ļaunumu var nodarīt parasts putekļu sūcējs?
00:22
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Grupa “Citi Zēni” laiduši klajā jaunu, bet ne mazāk lipīgu singlu: vai jau noklausījies?
00:15
TV24
VIDEO. Krievu ārsts par Navaļnija nāvi: Es analizēju un pētīju. Neviena cita termina kā vien slepkavība te neeksistē!
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Grupa “Citi Zēni” laiduši klajā jaunu, bet ne mazāk lipīgu singlu: vai jau noklausījies?
Kokteilis
TESTS ar humoru. Izvēlies slotu un noskaidro, kāda ragana esi!
VIDEO. Plūdu draudi Daugavā Pļaviņu – Jēkabpils posmā; dažviet jau atslēdz elektrību. Izsludināts sarkanais brīdinājums!
Uroloģe “ievāc” kritušo un ievainoto karavīru spermu nākamajām paaudzēm: “Pēc operācijas viņiem ir bailes tikai par vienu..”
“Forbes”: 10 “vieglās prasmes”, bez kurām vairs nevar, jeb ko no tevis mūsdienās sagaida darba devējs
Krimināls
Noķerts “lielais loms” – aizturētas divas personas aizdomās par divu miljardu eiro atmazgāšanu. Daļa naudas tērēta Latvijā
TV24
Kurš vispār sklandrausi pieteica kā labāko Latvijas ēdienu?! Eksperts smejas, ka ne bukstiņputru, ne zirņus ar speķi nedrīkst nekur “sūtīt!”
Rīsu daudzveidība – izvēloties rīsus, svarīgi zināt, ko no tiem gatavosi
Mākslīgais intelekts veiksmīgi uzbrucis mūķenēm, prasmīgi izmantojot šo sieviešu atsaucību
Tevi sagaida interesanta un notikumiem bagāta diena! Horoskopi 29. februārim
Piecas lietas, kuras vislabāk ukraiņiem noder cīņā pret orkiem. Ieroči, kas būtiski izmainīja cīņas gaitu
VIDEO. Ukraiņu karavīri atzinīgi novērtē Liepājā projektētos un ražotos militāros skūterus “Mosphera”
Putins ir sācis gatavoties militārai agresijai pret NATO. Analītiķi norāda uz pazīmēm, kas par to liecina
TV24
Gulbis: Ir jānomainās paaudzēm – šī paaudze mums nav sevišķi veiksmīga
Kokteilis
VIDEO. Kas labāk izgaismos zāli – olīveļļa vai sviests uz Dona galvas? Eirovīzijas priekšnesuma “mēģinājums” turpinās
VIDEO. Noskaties! Kad piestāj ceļmalā palīdzēt citam ar auto ķibeli, var tikt pie patiesa pārsteiguma
TV24
“Prāmju satiksmē viss ir slikti.” Nozares eksperts dzirdējis, ko kuluāros par prāmju nākotni Latvijā runā ierēdņi
Policija lūdz palīdzību attēlos redzamā vīrieša identitātes noskaidrošanai
Krimināls
FOTO. Vai mērķtiecīgi plānots uzbrukums? Naktī Okupācijas muzeja telpā iemests degmaisījums
Piedņestras separātisti pieprasa Krievijas “aizsardzību no pieaugošā Moldovas spiediena”. Kampaņa histērijas radīšanai?
TV24
SPECIĀLIZLAIDUMS. Aktuālais par karadarbību Ukrainā
TV24
Ja mums ir tik labi ar drošību, tad kāpēc vajag vairāk naudas? “To ir jāskaidro!”
TV24
Tieslietu ministre: Skolotājus var sodīt, ja tie nerunā latviski. Tā ir vienīgā valoda, kas ir jālieto