Ekrānuzņēmums no video

Iedzīvotāji dzirdējuši trīs sprādzienus: Krievijā pēc lidrobotu uzbrukuma aizdedzies lielākais metalurģiskais kombināts 70

Naktī uz sestdienu pēc lidrobotu uzbrukuma vienā no cehiem Novoļipeckas metalurģiskajā kombinātā izcēlies ugunsgrēks, pavēstījis Ļipeckas apgabala gubernators Igors Artamobovs.

Viedoklis
Krista Draveniece: Ne vīrs, ne Cipule jāzākā par traģisko notikumu Daugavā, patiesībā vainīgs kas pavisam cits 97
Pieci Latvijas ministri (kopš neatkarības atjaunošanas), kuri izpelnījušies vislielākās sabiedrības antipātijas. Pirmo uzminēsiet viegli!
Tramps pēc sarunām Floridā nācis klajā ar svarīgu paziņojumu: “Pastāv liela iespēja, ka…”
Lasīt citas ziņas

Viņš apgalvo, ka ugunsgrēku izdevies apslāpēt un ka cietušo neesot.

Tikmēr Ļipeckas iedzīvotāji stāsta, ka pirms ugunsgrēka izcelšanās dzirdējuši trīs sprādzienus, ziņo lietotnes “Telegram” kanāls “Ostiorožno novosti”, piebilstot, ka ir viens cietušais.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Krievijas Aizsardzības ministrija apgalvo, ka naktī uz sestdienu virs Ļipeckas apgabala esot pārtverti divi ukraiņu lidroboti.

Novoļipeckas metalurģiskais kombināts ir lielākā šāda ražotne Krievijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.