Ieva Brante: Pie mums braucošie tūristi ļoti novērtē to, kas mums ir un viņiem nav 44

Sociālajos tīklosizvērtās plaša diskusija par to, ko redz tūristi uzreiz pēc ierašanās Rīgā. Kāds bija fiksējis, ka pasažieru ostas teritorijā pirmā lieta, ko atbraukuši tūristi redz, ir pārpildītas atkritumu tvertnes. TV24 diskusiju raidījumā “Preses klubs” situāciju komentēja Ieva Brante, Rīgas domes deputāte (AS), juriste.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

“Mēs dzīvojam lielpilsētā un zini kā ir – tad, kad tu brauc pa ceļu, tu izvairies no bedrēm un domā, kāpēc tavā ceļa pusē ir tik daudz bedres, bet pretējā pusē nav. Un tiklīdz tu iekāp pretējā pusē, tu saproti, ka tur ir tas pats!” skaidro viņa.

“Ko es ar to gribu teikt – lielpilsētā dzīvojot, ir jārēķinās ar to, ka ne vienmēr viss būs kārtībā. Es nemēģinu attaisnot kaut kādas neizdarības. Es mēģinu parādīt, ka citur ir tā pat. Un tie tūristi, kas pie mums atbrauc, ļoti novērtē to, kas mums ir un viņiem nav. Un viņi pamana tīru pilsētu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jā, mums ir kur augt, absolūti noteikti ir daudz izaicinājumu, bet nav tik traki, cik citreiz tiekam zīmēti. Mēs paši sevi ļoti bieži kritizējam vietā un nevietā, un aizmirstam uzslavēt par skaistām dobēm, par sakoptu Bastejkalnu un daudzām citām lietām,” uzskata Brante.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.