Miks Indrašis ar rezultatīvu piespēli piedalījās Maskavas “Dinamo” vienīgo vārtu gūšanā.

Indrašim piespēle, bet Maskavas “Dinamo” bez lieliem variantiem zaudē “CSKA” 0

Miks Indrašis trešdien veica rezultatīvu piespēli, kamēr viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” komanda cieta zaudējumu pret Maskavas “CSKA” vienību Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla pirmajā mačā.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 skaitļiem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

“Dinamo” pretinieku laukumā kapitulēja ar rezultātu 1:4 (0:2, 1:1, 0:1), sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Jau mača trešajā minūtē rezultātu atklāja “CSKA” hokejists Kirils Kaprizovs, bet 19.minūtē Mihails Grigorenko ar saviem sestajiem vārtiem piecās Gagarina kausa izcīņas spēlēs panāca 2:0. Maskavas “Dinamo” vienus vārtus atspēlēja 22.minūtē, kad, asistējot arī Indrašim, ar metienu no zilās līnijas izcēlās Mihails Čajkovskis.

Tiesa, tikai dažas minūtes vēlāk Lindens Vejs atjaunoja divu vārtu pārsvaru par labu mājiniekiem, bet 42.minūtē Ņikita Ņesterovs panāca jau 4:1.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un nopelnīja divas soda minūtes.

Indrašis ir vienīgais Latvijas hokejists, kurš turpina cīņu par Gagarina kausu. Viņš šosezon septiņās izslēgšanas turnīra spēlēs guvis vienus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

Sērijas otrais mačs notiks piektdien turpat “CSKA” laukumā.

Tikmēr otrā Rietumu konferences pusfināla sērijas pirmajā mačā Sanktpēterburgas “SKA” savu skatītāju priekšā ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pieveica Jaroslavļas “Lokomotiv”. Vienīgos vārtus šīs spēles 47.minūtē iemeta Dāvids Rundblads.

Ceturtdien sāksies Austrumu konferences pusfināli, kur Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” tiksies ar Astanas “Baris”, bet Jekaterinburgas “Avtomobilist” sacentīsies pret Ufas “Salavat Julajev”.

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”.