“Informācijas nevar būt par daudz,” atzīst Linda Ozola par pirmo semināru rīdziniekiem rīcībai “X stundā” 26

10. aprīlī ar semināru “Vispārīgie ieteikumi iedzīvotājiem X stundā” tiks sākta Rīgas domes iedzīvotāju informēšanas kampaņa un astoņu semināru cikls par civilo aizsardzību. Par to vairāk TV24 raidījumā “Uz līnijas” pastāsta Linda Ozola, Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece (“Kods Rīgai”).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Lasīt citas ziņas

“No Rīgas pašvaldības puses mēs jau kādu laiku ļoti sistemātiski strādājam ar civilās aizsardzības stiprināšanas jautājumiem. Pavisam nesen Rīgas domē tika apstiprināts arī jaunais Rīgas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības plāns (CAP). Tā novitāte, kas tur ir parādījusies, salīdzinot arī ar citu pašvaldību CAP, ir sadaļa par rīcību tostarp militāra iebrukuma gadījumā un ļoti praktiskiem ieteikumiem mūsu iedzīvotājiem. Šis ir dokuments, kurā ir vērts ieskatīties visiem tiem, kas izvēlas būt informēti un grib būt informēti par potenciālām krīzes situācijām un ieteicamo rīcību. Par lietām, par kurām ir jāpadomā, par lietām, kuras varbūt savā ģimenē ir jāpārrunā, par lietām, kurām ir jāsagatavojas un kas varbūt ir jāiegādājas,” stāsta Ozola.

“Informācijas nevar būt par daudz. Ņemot vērā šo jauno civilās aizsardzības plānu, lai pievērstu tam vēl lielāku uzmanību un sasniegtu pēc iespējas vairāk iedzīvotājus, mēs esam izvēlējušies rīkot arī informatīvi izglītojošu kampaņu, kas ir astoņu semināru formā,” turpina Rīgas vicemēra.

CITI ŠOBRĪD LASA

Semināri notiks klātienē, taču tiks nodrošināta arī tiešraides translēšana sociālajās platformās un Rīgas domes mājaslapā, kā arī pēc semināra būs iespējams noskatīties ierakstu.

Vairāk skaties pievienotajā video!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.