Rīgā, 13.janvāra ielas pieturvietā nedarbojas “Rīgas satiksmes” informatīvais tablo, par ko sūdzas rīdzinieki.
Rīgā, 13.janvāra ielas pieturvietā nedarbojas “Rīgas satiksmes” informatīvais tablo, par ko sūdzas rīdzinieki.
Ekerānuzņēmums no soctīkla “X” foto/Mārtiņš Otto.

“Ir iztērēti kārtējie līdzekļi bezjēdzīgi?!” Soctīklos dusmojas, kādēļ nedarbojas “Rīgas satiksmes” tablo pieturvietās 60

Soctīklos “X” un “Facebook” cilvēki gan šodien, gan jau dažas dienas iepriekš dalījušies ar foto un ierakstiem, kas liecina, ka Rīgā ne tikai centrā, bet arī mikrorajonos nedarbojas “Rīgas satiksmes” izvietotie informatīvie tablo ar sabiedriskā transporta pienākšanas un attiešanas laikiem pieturvietās.

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Lasīt citas ziņas

Neko pat nekomentējot, piemēram, Mārtiņš šodien, 23.janvārī, soctīklā “X” publicējis foto, kas apliecina to, ka “Rīgas satiksmes” tablo nedarbojas 13.janvāra ielas pieturvietā. Uz tā rakstīts, ka “informācija nav pieejama”. Foto fiksēts laiks 2o24.gada 23.janvāris pl.17:32.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par to, ka nedarbojas “Rīgas satiksmes” tablo jau pirms dažām dienām, 13.janvārī, soctīklā “Facebook” sūdzējās kāda sieviete. Viņa savā ierakstā pie foto rakstīja sekojošo: “Pieturās pie stabiem ir tablo, kuros kādreiz bija redzams cikos, kāds transports aties un minūtes cik līdz atiešanas laikam palikušas. Taču jau ilgu laiku tie rāda, ka infromācija nav pieejama. Ir iztērēti kārtējie līdzekļi bezjēdzīgi?!” Viņas foto fiksēts, ka tablo nedarbojas Matīsa ielas sabiedriskā transporta pieturvietā. Tas fiksēts 2024.gada 13.janvārī, pl.10:06.

Šo sievietes ierakstu “Facebook” lapā, kas domāta rīdziniekiem – “Izdzirdēts Rīgā”, komentējuši vairāki cilvēki. Spriežot pēc komentāriem, arī viņi ir saskārušies ar to, ka “Rīgas satiksmes” informatīvais tablo nedarbojas ne tikai centrā, bet arī mikrorajonos, piemēram, Purvciemā Stirnu ielā, Āgenskalnā, pie t/c “Domina”, 13.janvāra ielā.

Ierakstu komentēja Aļina: “Purvciemā, Stirnu ielā (uz centru tai pieturā ) tas pats. Elektrību “taupa”. Cik reizes ir bijis, kad pat neredz kas rādās…”Ezītis miglā”. Putekļu kārta uz ekrāna nav tīrīta kopš uzlikts…Ņemu no somas “mitrās salvetes” (minūtes darbs), un pati noslauku to ekrāna stiklu, lai vismaz kaut ko redz. Man prieks un citiem prieks, ja jau apkalpojošam personālam nav elementāru lupatu un stikla tīrāmais. Kauns!!!”

“Parasta un ierasta parādība…Nauda ieguldīta, apmazgāta un čuššsss,” komentē Sarmīte. Artūrs piebilst: “Welcome to Latvia.” Proti, “Laipni lūgti Latvijā”, viņš raksta angliski. Modris par nestrādājošo tablo saka tā: “Rīgas Satiksmes veiksmes stāsts!!!”

“Āgenskalnā un centrā tas pats, man bija doma, ka tas saistībā ar aukstumu,” tā savukārt raksta Anna. “Vismaz no oktobra beigām jau nedarbojas. Par vasaru nezinu,” tā Annas ierakstu papildina Inta.

“Pie Dominas tas pats,” piebilst Ingrida. “13. janvāra ielā arī bieži nestrādā, a šis vēl no septembra,” zināja teikt Krilils. Leitis ir konkrēts savā spriedumā: “Tā notiek, ja naudiņa jāatmazgā.”

Reklāma
Reklāma

“Ušakova un co, un Rīgas satiksmes kārtējais superīgais plāns ir gadu laikā izgāzies un noēdis diezgan palielu summu,” komentē Ragnars. “Tas dēļ aukstuma? Autobusos arī nerāda tablo,” piebilda Inga.

Arī portāls LA.LV aizvadītās nedēļas nogalē novēroja, ka Rīgas centrā pieturvietā, kur kursē 1.tramvajs, “Rīgas satiksmes” informatīvais tablo nedarbojās un rādīja vien melnu bildi burtiskā nozīmē. Tātad šī problēma ir aktuāla jau ilgāku laiku…

LA.LV Aptauja

Vai Tu pēdējās dienās Rīgā esi pamanījis, ka nedarbojas "Rīgas satiksmes" tablo pieturvietās?

  • Jā!
  • Nē!
  • Grūti teikt, neatceros...
  • Es nepievēršu uzmanību tiem tablo.
  • Nezinu.
  • Pēdējā laikā nē, bet kādu laiku iepriekš arī pamanīju, ka nedarbojas.
  • Man nav viedokļa.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.