Aktieris un uzņēmējs Ivars Auziņš
Aktieris un uzņēmējs Ivars Auziņš
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Ivars Auziņš: “Krievijas izolācija neietilpst Putina plānos, viņam ir tikai viens mērķis..” 0

TV 24 “Preses klubā” Ivars Auziņš, uzņēmējs un aktieris, cita starpā komentējis arī savus iespaidus par situāciju Ukrainā un iespējamos Putina plānus. Viņš uzskata, ka “Krievijas izolācija neietilpst Putina plānos, jo viņam ir tikai viens plāns – uzvarēt, iet līdz galam. “Līdz galam” – tas ir biedējošais, jo mēs nezinām, ko viņi ar to domā.”

Reklāma
Reklāma
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 38
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

“Viņi nebūs mierā ar izolāciju. Tas ir skaidrs. Viņi piespiedīs ar atomieročiem pirkt to gāzi un naftu. Viņi ir tik traki. Skaidrs, ka ar tādu režīmu, kas ir iznīcijājis tūkstošiem cilvēku, nevar būt attiecības, bet tādu sētu arī nevar uzbūvēt. Tajā valstī ir tik daudz enerģijas, tai kaut kur būs jāpaliek,” norāda aktieris.

Tāpat arī viņš uzskata, ka Krievija un Putins neliksies mierā, kamēr nebūs panākuši savu. “Es domāju, tas akumulēsies vēlreiz. Viņi Ukrainu grib, kamēr tur viss iet bojā. Vai nu pats Kremlis iet bojā.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ik pa brīdim izskan, ka tas ir tikai sākums. Makrons to ir vairākkārt atkārtojis. Mēs jau kratām galvu un sakām, ka kur nu vēl tālāk, bet tas nav tik vienkārši kā aiztaisīt ciet robežu. Es domāju, ka ir jārēķinās ar vēl kaut ko. Mums pat bail iedomāties, ko tur perina. Rietumiem ir tendence domāt pozitīvi, cerot, ka tur nosēdīsies, bet tā nav tā nācija. Tur vairāk ir kā ar zooloģisko dārzu un dzīvniekiem. Tur nav iespējama zaudēšana,” vērtē I.Auziņš.

SAISTĪTIE RAKSTI