LETA/AFP

Izraēla Vidusjūrā kopīgi ar ASV veikusi raķetes izmēģinājumu 0

Raķete, kas otrdienas rītā tika izšauta Vidusjūrā, palaista ASV un izraēliešu kopīgo militāro manevru laikā, paziņojusi Izraēlas Aizsardzības ministrija.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
“Uzbrukums vienai valstij nozīmē uzbrukumu visai ES…” Brisele reaģē uz Krievijas draudiem Baltijas valstīm 20
Lasīt citas ziņas

“Izraēlas Aizsardzības ministrija un amerikāņu MDA (Pretraķešu aizsardzības pārvalde) otrdienas rītā plkst.9.15 veiksmīgi palaida “Ankor” tipa radaru raķeti,” teikts ministrijas paziņojumā.

Raķete izšauta no Vidusjūras un mērķēta uz vienu no militārā poligona teritorijām Izraēlas vidienē, piebildusi ministrija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, Maskava iepriekš paziņoja, ka Krievijas raķešu uzbrukumu brīdināšanas sistēmas fiksējušas divu ballistisku mērķu startu Vidusjūrā.

Minēto mērķu lidojuma trajektorija bijusi “no Vidusjūras centrālās daļas uz Vidusjūras piekrastes austrumu daļu”.

Tomēr Izraēlas armijas paziņojumā minēta tikai vienas raķetes palaišana, un iepriekš Izraēlas armija noliedza, ka tai būtu kāda informācija par Vidusjūras reģionā izšautām raķetēm.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.