Foto – AFP

Izraēlas uzlidojumā Gazas joslai nogalināti trīs palestīnieši 0

Pievieno LA.LV

Izraēlas gaisa spēki trešdienas vakarā veica uzlidojumu Gazas joslai, nogalinot trīs palestīniešus un vienu nopietni ievainojot, paziņoja Gazas joslas Veselības ministrijas preses sekretārs.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

“Trīs civiliedzīvotāji ir nogalināti un viens nopietni ievainots Izraēlas gaisa triecienā uz austrumiem no Magazi bēgļu nometnes” Gazas joslas centrālajā daļā, sacīja Veselības ministrijas preses sekretārs Ašrafs al Kudra.  Aculiecinieki stāstīja, ka uzlidojums bijis vērsts pret automašīnu, ar kuru brauca tā upuri. Izraēlas armijas preses sekretāre apstiprināja, ka armija veikusi šo uzlidojumu.

“Izraēlas armija vērsās pret teroristu grupu, kas gatavojās šaut raķetes uz Izraēlu no Gazas joslas centra. Šī grupa ir bijusi iesaistīta agrākā raķešu palaišanā uz apdzīvotām vietām Izraēlas dienvidos,” sacīja armijas preses sekretāre. Palestīniešu kaujinieki pēdējās dienās no Gazas joslas ir apšaudījuši ar raķetēm Izraēlas dienvidus, nevienu neievainojot, paziņoja Izraēlas armija. Par dažām no šīm apšaudēm ir uzņēmies atbildību radikāls grupējums.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.