Foto: REUTERS/SCANPIX
Foto: REUTERS/SCANPIX
Krokodils. Ilustratīvs foto.

Jamaiku skārusi spēcīga viesuļvētra – plūdu rezultātā pilsētā nonākuši krokodili 0

Viesuļvētra “Melisa” otrdien izraisīja spēcīgus plūdus Jamaikas dienvidrietumos, kur ēkām norauti jumti, izgāzti koki un bojātas elektroapgādes līnijas.

Kokteilis
Šīs 4 zīmes piedzimst ar šo īpašo gudrību – tās izpaužas spilgtāk nekā intelektuāļi 1
Eiropas iekšienē parādījies jauns drauds: pastāv pamatotas aizdomas, ka tas var darboties Krievijas labā
“Es tādus ikdienā pērku, viss ok. Te cilvēkam par velti dod un neesot labi!” Soctīkli šūmējas par nepateicīgiem ziedojumu lūdzējiem
Lasīt citas ziņas

Jamaikas Veselības aprūpes dienests brīdināja cilvēkus uzmanīties arī no krokodiliem, kas plūdu rezultātā nonākuši pilsētās.

Jau vēstīts, ka “Melisa” tuvojās Jamaikai kā piektās kategorijas vētra, draudot kļūt par spēcīgāko līdz šim Jamaikā pieredzēto. Tā līdz šim jau prasījusi trīs cilvēku dzīvības Jamaikā, trīs Haiti un vienu Dominikānā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jamaikas varasiestādes laicīgi aicināja cilvēkus pārcelties uz augstākiem apvidiem un doties uz patvertnēm.

Valdība paziņoja, ka darījusi visu iespējamo, lai sagatavotos postošajai vētrai.

“Melisa” sasniedza Jamaiku dienvidrietumos un šķērsos salu pa diagonāli, virzoties uz Kubu.

Nacionālais viesuļvētru centrs brīdināja, ka gaidāmi plaši vētras postījumi.

“Reģionā nav tādas infrastruktūras, kas spētu izturēt piektās kategorijas vētru,” atzina Jamaikas premjerministrs Endrū Holnesss. “Tagad jautājums ir par atgūšanās ātrumu.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.