Jānis Jenzis: Es gribu dzīvo valstī, kur izdara to, kas solīts pirms vēlēšanām. Tas ir mīts, ka nav naudas! 47

Pievieno LA.LV

“Jānis Jenzis ir ļoti bēdīgs, ka mums vispār ir jārunā par cilvēku cienīgām algām skolotājiem un ārstiem, jo veiksmīgas sabiedrības labklājības pamatā ir veselīga un izglītota sabiedrība,” TV24 raidījumā “Preses klubs” viedokli izsaka Jānis Jenzis, Latvijas Restorānu biedrības prezidents.

Kokteilis
4 datumi, kuros dzimušajiem šūpulī ielikta īpaša dāvana, kas liek citiem smieties līdz asarām
Kokteilis
“Mēnesis mākslīgajā komā, pēc tam sekoja amputācija!” Renāra Kaupera dēls Emīls stāsta par grūtāko posmu savā dzīvē
Kokteilis
Beidzot varēs uzelpot! Šīm piecām zodiaka zīmēm saspringtais periods tuvojas beigām
Lasīt citas ziņas

Viņš ir arī sašutis, ka 21. gadsimtā mūsu sabiedrībā vēl joprojām pēc tam, kad valdība noslēdz vienošanos ar pedagogiem par algas paaugstināšanu, pa kaktiem dzirdams “Tad jau redzēs, vai mānījās vai tiešām pieliks pie algas.”

“Es nesaukšu vārdā, bet ļoti atpazīstams politiķis pirms četriem gadiem pēc vēlēšanām teica – Jāni, bet tu taču zini, pirms vēlēšanām visu sola, pēc tam nedara.

CITI ŠOBRĪD LASA

Es gribu dzīvo valstī, kur izdara to, kas solīts pirms vēlēšanām, un tas ir mīts, ka naudas nav,” uzņēmējs stāsta.

Viņš min arī absurdu, ka daudzi Saeimas deputātu kandidāti šobrīd ir bezdarbnieki. Situācijas var būt dažādas, bet, ja cilvēks sev nav spējis atrast darbu, kāpēc mēs domājam, ka viņš spēs vadīt valsti un pieņemt svarīgus lēmumus?

Projektu “Preses klubs” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Preses klubs” saturu atbild AS “TV Latvija”.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.