Spilgtākie mirkļi no festivāla "Positivus" dažādos gados

Jaunie vecāki izmisumā – no zīdaiņa par Positivus festivāla apmeklējumu prasa pilnu biļetes cenu – 69 eiro. Cilvēki pārskata brīvdienu plānus 185

Kā daudzi potenciāli Rīgas vērienīgā festivāla “Positivus” apmeklētāji izsakās Twitter.com un citos sociālos tīklos, festivāla organizatora Ģirta Majora komanda šogad nākusi klajā ar tiešu jauno ģimeņu/vecāku diskriminācijas politiku.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Lasīt citas ziņas

Matīss Lācis fb.com ierakstījis: šogad Positivus Festival prasa pilna ieejas maksu 69 EUR apmērā arī par zīdaiņiem. Arī par 8 – 9 mēnešu vecu zīdaini! Matīss vaicā: tieši kādā veidā zīdainis varētu izbaudīt visu, ko festivāls un biļete par attiecīgo cenu piedāvā?! Nedz zīdainis klausītos baigi mūziku un koncertus (jo būtu skaņu izolējošās austiņas virsū), nedz viņš baigi piedalītos kādā festivāla aktivitātē.

Zvanot organizatoriem un jautājot pamatojumu šim, tika pateikts, ka šis ir drošības apsvērumu dēļ un ka vajag uzskaitīt festivāla kopējo apmeklētāju skaitu. Uz ko es, protams, atbildēju ar pretjautājumu: “Tieši kādā veidā zīdainis var radīt drošības apdraudējumu festivālā?” Uz ko, protams, man atbilde nesekoja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vai nebūtu vienkāršāk tad paziņot, ka Positivus Festival nav jaunajām ģimenēm draudzīgs un vienkārši uzsvērtu, ka neiesaka uz festivālu doties ar saviem bērniem?!

Soctīkla “Twitter” lietotāji raksta šādi:

Kā informē organizatori, jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 22.00 Latvijā ir aizliegts.

Šajā publikācijā paustais ir autora viedoklis, kas var nesakrist ar LA.LV redakcijas redzējumu.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.