Jauniešu koris „Skan” piedalīsies prestižā garīgās mūzikas festivālā 0

Pievieno LA.LV

12. janvārī Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris „Skan” (diriģente Irēna Zelča) piedalīsies X Starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā „Sudraba zvani” Daugavpilī. Festivālā šogad uzstāsies 45 kolektīvi, tai skaitā vairāk nekā 30 kori un desmit ansambļi no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Ukrainas un Krievijas.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Kokteilis
Tikai šīs trīs zodiaka zīmes ir apveltītas ar īpašu “sesto maņu” – lūk, kuras tās ir 1
Lasīt citas ziņas

Jauniešu koris „Skan” prestižā festivāla ietvaros 12.janvārī piedalīsies koru un vokālo ansambļu konkursā, kurā savu meistarību demonstrēs jauniešu kori, viendabīgie kori, jauktie kori, vokālie ansambļi un vokālās grupas. Kora „Skan” diriģente Irēna Zelča pastāstīja, ka konkursā koris izpildīs trīs dziesmas – vienu ārzemju komponista, vienu latviešu komponista, kā arī izvēles dziesmu. „Mūsu izvēlētais repertuārs ir skaists, bet sarežģīts – izpildīsim Sergeja Rahmaņinova, Riharda Dubras un Ērika Ešenvalda komponētās dziesmas,” saka Irēna Zelča.

Jauniešu koris „Skan” festivālā „Sudraba zvani” piedalījās pirms diviem gadiem, sīvā konkurencē koru un vokālo ansambļu konkursā izcīnot divas speciālbalvas – par labāko latviešu tautasdziesmas apdares izpildījumu un par labāko latviešu komponista oriģināldziesmas izpildījumu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.