Latvijā
Rīga

JKP Rīgas domes frakcijas vadītājs: Viesmākslinieku mūsu sarakstā vēlēšanās nebūs0

Publicitātes foto

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu sarakstā nebūs pieaicinātas primadonnas un viesmākslinieki, politiskā spēka padomes sēdē uzsvēra Rīgas domes JKP frakcijas vadītājs Jānis Ozols.

“Mēs esam izpildījuši uzdevumu padzīt zagļus un kremlinus no Rīgas,” partijas padarīto vērtēja Ozols, akcentējot, ka tas izdevies, pateicoties JKP domniekiem, Saeimas deputātiem un ministriem.

Ozols pauda, ka svarīgākais sasniegums politiskajam spēkam Rīgas domē ir arī komandas izveidošana, gan atgādinot, ka no tās “tika diskvalificēti tie, kuri savas vajadzības lika augstāk par komandas garu un uzdevumu”.

“Bez komandas uzstādījuma domes opozīcija bieži vien būtu sagrīļojusies un nebūtu izpildīts uzdevums – apturēt līdzšinējo Rīgas varu,” secinājis Ozols.

Raugoties uz gaidāmajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām, Ozols pauda, ka partija ir radījusi līderus, kuri alkst sevi pierādīt darbā.

“Mums tūlīt būs jāpārņem vara Rīgā. Mums nebūs primadonnu un viesmākslinieku no malas. Mēs paši esam spēcīgi, mums ir savi līderi, mēs zinām, kā izdarīt darbus,” apliecināja Ozols.

Politiķis solīja, ka JKP Rīgas domi nevadīs tā, kā tas ticis darīts līdz šim. “Nepieļausim zelta tiltus, nano ūdeņus.

“Mūsu programmā uzsvars būs uz Rīgas potenciāla atklāšanu,” skaidroja Ozols.

Tikmēr Saeimas deputāts Krišjānis Feldmans savā runā skaidroja, ka JKP patlaban ir 1160 biedri, kas ir par 87 biedriem vairāk nekā gadu iepriekš. Patlaban rindā “uz iepazīšanos” gaidot vēl vairāk nekā 50 potenciālo biedru.

Latvijā darbojas 25 partijas teritoriālās nodaļas, lai gan katrai ir citādāks aktivitātes līmenis. Ņemot vērā minēto, tieši partijas nostiprināšanās reģionos ir lielākais izaicinājums uz nākamajām pašvaldību vēlēšanām, tāpēc partijas mērķim jābūt uzvarai katrā pašvaldībā, norādīja Feldmans.

Feldmans arī skaidroja finanšu nozīmi partijas darbības nodrošināšanā. Tas nozīmē regulāras biedru naudas un aizdomīgu ziedojumu nepieņemšanu. Vienlaikus partijai jārīkojas atbildīgi ar partijas mantu un finanšu līdzekļiem, no kuriem daļu veido tieši nodokļu maksātāju nauda.

Parlamentārietis arī kritizēja citus politiskos spēkus. No Feldmana runas izriet, ka tostarp aiz koalīcijas partneriem slēpjoties citu cilvēku intereses.

Kā ziņots, šodien notiek JKP padomes sēde, kurā paredzēts pārvēlēt politiskā spēka vadību un iepazīstināt ar Rīgā darāmo darbu sarakstu.

JKP valdes priekšsēdētāja amatam izvirzīts tikai tās līdzšinējais līderis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns. Viņu partijas vadītāja amatam izvirzījušas 23 partijas reģionālās organizācijas.

Savukārt uz četrām partijas valdes locekļu vietām izvirzīti astoņi cilvēki. Viņu vidū ir trīs no četriem esošajiem partijas valdes locekļiem – Saeimas deputāti Krišjānis Feldmans, Juris Jurašs un Juta Strīķe.

Uz amatu valdē kandidē arī parlamentārieši Gatis Eglītis, Reinis Znotiņš, Sandis Riekstiņš, kā arī Rīgas domes deputāts Jānis Ozols un JKP Liepājas nodaļas vadītājs Ivo Tikums.

Vislielākais atbalsts partijas valdes amatiem patlaban ir Feldmanam, Jurašam un Strīķei, līdz ar to prognozējams, ka partijas valdē mainīties varētu tikai viens loceklis, ņemot vērā, ka uz amatu nekandidē viena no līdzšinējām valdes loceklēm Santa Suhaka.

JKP Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās nolēmusi startēt atsevišķi no pārējiem koalīcijas partneriem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
Eksperts: Dīkstāves pabalstu sistēmā ignorēti apgādājamie 2
4 stundas
IE
Ināra Egle
Latvijā
Saeimas balsojumu par ministra kandidātu Vitenbergu pavadīs šaubas
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministrs atklāj, cik Latvijas iedzīvotāji iestrēguši ārvalstīs 1
5 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Veselam
Covid-19 konstatēts jau kopumā 52 pašvaldībās: jauni saslimšanas gadījumi Baldones un Valkas novados
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Covid-19 krīzes pārvarēšanas pasākumus finansēs no valsts budžeta
52 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Sports
Arī Vimbldonas tenisa čempionāts “krīt” koronavīrusa priekšā
55 minūtes
AR
Aleksandrs Riguns
Ekonomika
Aleksandrs Riguns: Krīzes un akciju cenu kritumi
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Covid-19 uzliesmojumā Lielbritānijā rekordliels jaunu nāves gadījumu skaits
1 stunda