Publicitātes foto

“John Deer” šīs sezonas jaunumi kombainu segmentā 0

ASV kompānijas John Deere pilnveidotā kombainu sērija W sastāv no četriem modeļiem. Divi no tiem ir piecu, bet pārējie – seškastīšu. Kombaini aprīkoti ar kompānijas pašražotajiem dzinējiem. Tie ir sešcilindru agregāti ar turbopūti, maināmu sprauslu ģeometriju, filtru, kā arī katalītisko dīzeļneitralizatoru. Tie pilnībā atbilst Stufe IV atgāzu toksiskajām normām.

Reklāma
Reklāma
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178
Lasīt citas ziņas

Jaunās mašīnas aprīkotas ar kulšanas–separēšanas iekārtu, kas sastāv no kuļtrumuļa, pirms kura uzstādīts akmeņķērājs, kam savukārt seko bīters ar separējošo sietu. Virs salmu kratītāja graudu intensīvākai izdalei izvietots trumulis ar ekscentrisku pirkstu mehānismu power separator. Masas padeve attīrīšanai notiek ar gliemežiem, kas vienmērīgi sadala materiālu ar iespējami mazāku tā uzkrāšanos vienā vietā, pat strādājot nogāzēs.

Sprauga starp trumuli un kuļkurvi, kā arī trumuļa, attīrīšanas ventilatora un smalcinātāja vārpstas griešanās ātrums redzams uz monitora ekrāna un tiek mainīts ar elektropievadu no kabīnes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai kombaina uzstādījumi atbilstu kulšanas apstākļiem, tiek izmantota interaktīvā regulēšana. Operators uzstāda kulšanas darbu prioritātes, piemēram, zudumus, bojājumus, graudu tīrību bunkurā vai salmu kvalitāti. Sistēma reaģē, parādot izmainītos parametrus, pēc kuriem strādnieks var novērtēt un salīdzināt atjaunoto datu rezultātus, lai pārliecinātos par ražas novākšanas produktivitātes optimizāciju.

T sērijas atjaunotajos John Deere kombainos ietilpst četri modeļi: divi ar piecu un divi ar sešu kastīšu salmu kratītājiem. No iepriekšējiem modeļiem tie atšķiras ar četrtrumuļu kulšanas koncepciju un graudu masas separāciju. Aiz kuļtrumuļa seko pretējā virzienā rotējošais virzošais atsviedējbīters, kas padod masu separējošajam trumulim nevis no apakšas kā parasti, bet no augšas.

Modernizējot šo sēriju, tika palielināts: pamatveltņa aptveres leņķis ar kuļkurvi – par 8 grādiem, bītera diametrs – līdz 500 mm, separējošā trumuļa diametrs – līdz 800 mm. Tādējādi separācijas aktīvā zona palielinājusies par 41% – līdz 4 m2. Izkrāvējgliemeža produktivitātes palielināšana līdz 125 l/sek. tagad ļauj izkraut bunkuru mazāk nekā 90 sekundēs, bet hidrostatiskā transmisija nodrošina maksimālo kustības ātrumu līdz 40 km/h.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk žurnāla Agrotops šā gada augusta numurā

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.