Tie, kas bēg no Putina režīma, saka – jums te pašiem ir Kremļa aģentūra. “Te pat spiegus noķer reti!” tā Viļums 83

Latvijā arī politikā, arī Saeimā mēs joprojām redzam padomju sekas! Tie cilvēki, kas bēg no Krievijas prezidenta Vladimira Putina varas un režīma, atbraucot uz šejieni, saka, ka jums te pašiem ir tāda kā Kremļa aģentūra, kas uz katra soļa sadarbojas ar Krieviju, tā darbojas sociālajos tīklos laiž naratīvus un tamlīdzīgi, tā TV24 raidījumā “Preses klubs” izteicās Juris Viļums, Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja biedrs (AS).

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

“Mums tas padomju slogs arvien ir blakus. Joprojām Latvijā spiegus atklāj un noķer retāk nekā Igaunijā, lai gan es neticu, ka to mums te ir mazāk,” piemēru nosauc Viļums.

Kā nākamo viņš min robežu ar Baltkrieviju. “Tikāmies ar robežsargiem. Viņi noķerot vienus-otrus-trešos, bet redzams jau, ka citi sāk sadarboties cilvēku tranzītā. Tie vairs nav atsevišķi gadījumi par 500 eiro, bet tās ir veselas grupas jau.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Šie cilvēki, kas pārved nelegālos imigrantus pāri robežai, jau zina, ka sods nebūs pārdabīgi liels, tas būs ap 10 000 eiro, ko var atpelnīt ar pāris braucieniem, tāpēc Viļuma partija rosinājusi pastiprināt sodus Krimināllikumā tiem, kas ir sadarbojušies organizētajā noziedzībā uz Baltkrievijas robežas. Tam atbalsts esot bijis arī robežsardzes vadībā, no ģenerālprokurora, prezidenta un daudziem citiem, lai noziegumi pret valsts drošību vairs nesaņemtu tikai pirksta pakratīšanu.

Kā saka Viļums, šobrīd notiek aktīva karadarbība, tāpēc sodi, viņaprāt, ir atbalstāmi visbargākie.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.