Reklāmraksti

Kādu ūdens sildītāju izvēlēties savam mājoklim?0

Publicitātes foto

Esat jauna ūdens sildītāja jeb boilera meklējumos? Nespējat orientēties plašajā un daudzveidīgajā ūdens sildītāju piedāvājumā? Interneta veikals 220.lv piedāvā apskatīt populārākos, funkcionālākos un efektīvākos boileru veidus, kā arī iepazīties ar to priekšrocībām un trūkumiem, lai jaunas ūdens sildīšanas ierīces meklējumi noritētu pēc iespējas raitāk.

Elektriskais ūdens sildītājs

Elektriskie ūdens boileri darbojas uz elektroenerģijas padeves pamata. Tie uzsilda ūdeni ar elektrības palīdzību un, ūdens temperatūrai krītoties, veic sildīšanu atkārtoti.Elektriskie ūdens sildītāji iedalās trīs apakškategorijās – vertikālie, horizontālie un kombinētie.
Vertikālais ūdens sildītājs no horizontālā tipa sildītāja atšķiras tikai novietojuma ziņā, toties kombinētā tipa elektriskie ūdens sildītāji var tikt pieslēgti pie mājokļa apkures sistēmas.

Izvēloties horizontālo vai vertikālo ūdens sildītāju, pievērsiet uzmanību tā tilpumam un jaudai. Jo jaudīgāka un lielāka būs ūdens sildīšanas ierīce, jo vairāk elektroenerģijas tā izmantos ūdens sildīšanas vajadzībām. Kombinētā tipa elektriskais ūdens sildītājs palīdzēs ietaupīt elektroenerģiju, jo ūdens sildīšanai daļēļi iespējams izmantot arī siltumenerģiju. Vasaras peridodā, kad siltumenerģijas padeve netiek izmantota, boileri iespējams darbināt tikai un vienīgi uz elektroenerģijas bāzes.

Viena no jaunākās paaudzes ūdens sildītāju priekšrocībām nepārprotami ir tā dēvētā viedā funkcija. Tā patstāvīgi analizēs Jūsu karstā ūdens patērēšanas ieradumus, lai pēcāk izveidotu pēc iespējas efektīvāku ūdens sildīšanas režīmu. Ar viedās funkcijas palīdzību, boilera sildīšanas temperatūra var tikt regulēta arī attālināti – izmantojot īpaši radītas mobilās lietotnes piedāvātās iespējas.

Malkas ūdens sildītājs

Ar malku kurināmais ūdens sildītājs, kā iesaka ierīces nosaukums, ir darbināms ar malkas palīdzību. Malkas ūdens sildītāji diemžēl savu popularitāti mūsdienās ir zaudējuši. Vairākums patērētāju ir iecienījuši modernākus risinājumus, piemēram, kombinētā tipa sildītājus, kurus iespējams darbināt divējādi – gan ar malku, gan ar elektrību.

Kombinētā tipa malkas ūdens sildītāja tilpums parasti sasniedz sākot no 80 līdz 120 litriem. Kādas ir šī sildītāja priekšrocības? Ūdeni sildot tikai ar malku, tas uzsilst apuveni 20 minūšu laikā. Darbinot ierīci ar elektroenerģijas palīdzību, šis laiks sasniedz aptuveni 2 stundas. Šāda tipa boileris var izrādīties gana izdevīgs gada aukstajos mēnešos, jo ir pieslēgts Jūsu mājokļa apkures sistēmai, kas savukārt nozīmē mazāku elektroenerģijas patēriņu.

Lai uzstādītu malkas ūdens sildītāju, uz Jūsu mājokļa jumta jāatrodas dūmu izvades kanālam jeb skurstenim. Pie malkas boilera trūkumiem noteikti jāpiemin tas, ka šī ierīce ir izmērā liela un aizņem gana daudz vietas.

Gāzes ūdens sildītājs

Lai savā mājoklī ierīkotu gāzes ūdens boileri, jārēķinās ar pietiekoši lielām izmaksām, ko galvenokārt sagādās gāzes pievada un speciāla ventilācijas skursteņa uzstādīšana. Šis process ir ne tikai salīdzinoši dārgs, bet arī pietiekami sarežģīts un laikietilpīgs. Šajā gadījumā pavisam noteikti neiztikt bez pieredzējuša meistara palīdzības.

Pie gāzes ūdens sildītāja priekšrocībām noteikti jāmin salīdzinoši zemās izmaksas. Šāda ūdens sildītāja izmantošana ilgākā laika posmā noteikti atmaksāsies, jo gāze nu dien ir lētāka par elektrību.

Caurplūdes ūdens sildītājs

Ja meklējat praktisku un izmērā pēc iespējas mazāku ūdens boileri, Jums noteikti jāiepazīstas ar caurplūdes ūdens sildītāju. Tā ir maza, bet gana efektīva ierīce. Kāds ir šāda tipa ūdens sildītāja darbības princips? Aukstais ūdens caurplūdes sildītājā plūst caur spirāli un tiek uzsildīts ar elektroenerģijas palīdzību. Ņemiet vērā, ka šāda tipa ierīce nespēs nodrošināt ūdens apsildi visā mājoklī – tā paredzēta pieslēgšanai pie viena ūdens padeves avota.

Modernākie caurplūdes ūdens sildītāji ir aprīkoti pat ar LCD ekrānu, kurā uzskatāmi attēlota uzsildītā ūdens temperatūra. Plašajā tirgus piedāvājumā atrodami arī tādi caurplūdes ūdens sildītāji, kas jau aprīkoti ar dušas galvu vai parasto ūdens krānu un ir lieliski piemēroti Jūsu virtuves vai dušas kabīnes (uzzināt vairāk) vajadzībām.

Caurplūdens ūdens sildītājs, salīdzinot ar parasto ūdens boileri, ir lielisks veids, kā ietaupīt elektroenerģiju. Šī ierīce elektrību patērē tikai tad, kad karstais ūdens tiek izmantots. Caurplūdes ūdens sildītājs ir lieliska inovācija, kas spējīga auksto ūdeni uzsildīt tikai dažu sekunžu laikā. Ātri, energoefektīvi un praktiski!

Ūdens boileri interneta veikalā 220.lv pieejami ievērojami plašā sortimentā. Nekavējieties un atrodiet savam mājoklim vispiemērotāko ūdens sildītāju pie mums!

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
5 visbiežāk pieļautās kļūdas, iegādājoties santehniku
21. jūlijs, 2020
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Oriģināli mājokļa eksterjera dizaina risinājumi
21. jūlijs, 2020
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Viss, kas jāzina metināšanas iesācējiem
21. jūlijs, 2020

Lasītākie

AP
Anita Pirktiņa


Laukos
“Ideja padarīt teju visu lauksaimniecību par bioloģisko nav reāla.” Vai pesticīdu un minerālmēslojuma samazināšanas mērķi ir nesasniedzami? 1
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Jaunais koronavīruss varētu būt radies citur. PVO paziņo par vērienīgu pētījumu 2
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Uz Liepājas šosejas notikusi smaga autoavārija
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Deputāts Kaimiņš, steidzoties uz vizīti pie ārstiem, pamet savu BMW džipu uz gājēju ietves
4 stundas
LE
LETA/BNS
Pasaulē
Aizdomas ar Covid-19 saistītu iepirkumu kaimiņos. Lietuvas veselības ministra vietniecei liedz izbraukt no valsts
38 minūtes