Kalviņš par Covid-19 zālēm, kas šobrīd atļautas lietošanai: “Kad būs nepieciešams, mēs tās zāles vairs nedabūsim” 49

Pievieno LA.LV

“Par vakcinācijas bīstamību es joprojām esmu ļoti skeptisks,” TV24 raidījumā “Dienas personība” atzinies Ivars Kalviņš
LZA prezidents, profesors.

“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski, Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu
Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Kokteilis
“Dons viņu brutāli pasūtīja dir*t!” Gluzunova ceļ gaismā nesenu konfliktu un nosauc pašmāju mūziķi par pārvērtētu
Lasīt citas ziņas

“Tā bīstamība ir uzpūsta daudzējādā ziņā, jo visām zālēm ir blaknes un bieži vien daudz nopietnākas nekā vakcīnām,” saka profesors.

“Bet attiecībā uz Covid-19, jā, ir vismaz vienas zāles, “Paxlovid”, ko izstrādāja “Pfizer” kompānija un kas ir reģistrētas, atļautas lietošanai gan Eiropā, gan Amerikā. Diemžēl Latvijā tās nav pieejamas.”

CITI ŠOBRĪD LASA

I.Kalviņš turpina: “Latvija, cik man zināms, vēl nav noslēgusi starpvalstu līgumu par šo zāļu piegādi.”

“Tad, kad būs nepieciešams, mēs vairs, es domāju, nedabūsim tās zāles,” norāda profesors.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.