Elīza Cauce.

Kamaniņu sportisti sezonu noslēdz ar ceturto vietu komandu stafetē 0

Latvijas kamaniņu sportisti Elīza Cauce, Kristers Aparjods, Juris un Andris Šici svētdien Kēnigszē trasē Vācijā ieņēma ceturto vietu Pasaules kausa sezonas pēdējā, devītā, posma komandu sacensībās, ceturtajā pozīcijā paliekot arī kopvērtējumā.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 skaitļiem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Uzvaru svinēja Vācijas komanda, kuras sastāvā bija Anna Berreitere, Fēliks Lohs un Toni Egerts/Saša Benekens. Vācijas komanda trasi veica divās minūtēs 42,209 sekundes.

Otro vietu ieņēma ASV, kas zaudēja 0,810 sekundes, bet trešo vietu ar 1,008 sekunžu deficītu ieņēma Krievija, kas ar Itāliju dalīja pirmo vietu kopvērtējumā.

Latvija Vācijai zaudēja 1,287 sekundes, bet pirmais trijnieks bija 0,279 sekunžu attālumā. Augstāku vietu izcīnīt liedza Aparjoda startā pieļautā kļūda.

Stafetē startēja desmit komandas, no kurām pēdējā bija Itālija, kas divnieku ekipāžas kļūdas dēļ zaudēja vietu uz goda pjedestāla.

Pasaules kausa kopvērtējuma pa 431 punktam bija Krievijai un Itālijai, 415 punktus iekrāja Vācija, bet ceturtā ar 380 punktiem bija Latvija.