Lielbritānijas princis Endrjū

Karaliene Elizabete II savam dēlam princim Endrjū atņēmusi titulus, arī aizliegusi tiesā ASV izmantot savu vārdu 41

95 gadus vecā Lielbritānijas karaliene Elizabete II pieņēmusi lēmumu savam dēlam princim Endrjū atņemt visus militāros titulus saistībā ar tiesu, kas šobrīd notiek ASV, kurā viņš tiek apsūdzēts seksuālā vardarbībā pret nepilngadīgu personu.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
Lasīt citas ziņas

Zināms, ka, lai arī prinča advokāti centās no tā izvairīties, princim Endrjū tomēr būs jāstājas tiesas priekšā ASV un jāliecina. Karalienes dēl joprojām apgalvo, ka Virdžīnijas Džufres izteiktie apgalvojumi esot nepatiesi. Tomēr sieviete paliek pie sava – princis Endrjū esot stājies ar viņu seksuālos kontaktos pret viņas gribu, kad viņa bijusi tikai 17 gadus veca.

Virdžīnija Džufre un princis Endrjū pirms vairākiem gadiem iemūžināti fotogrāfijā.
Foto: ekrānuzņēmums/ Youtube.
CITI ŠOBRĪD LASA

Oficiālajā Bekingemas pils paziņojumā, kas publiskots arī vietnē “Twitter” tiek teikts, ka princi Endrjū tiesā aizstāvēs kā privātpersonu un viņš joprojām nepilda nekādus britu karaliskās ģimenes pienākumus.

Izdevumam “Daily Mail” kāds pils darbinieks darījis zināmu, ka princim tāpat esot aizliegts jebkādā veidā tiesā savās interesēs izmantot viņa mammas, Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vārdu un ietekmi.

95 gadus vecā karaliene Elizabete II apmeklējusi zirgu jāšanas sacensības

Šis avots arī pavēstījis, ka princis Endrjū šobrīd ir “izstumtais” no ģimenes un visaktīvāk par šo cīnījies viņa vecākais brālis princis Čārlzs, kā arī karalienes mazdēls princis Viljams. Tiesa, arī pati karaliene neesot pret šo iebildusi, jo ir patiešām nepatīkami pārsteigta par visu, kas šobrīd notiek ar Endrjū. Britu karaliskā ģimene esot šajā lēmumā vienoti – tas ir nepieņemami.

Princis Čārlzs un viņa sieva Kamilla

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.