Karikatūras

Gatis Šļūka. Man vajadzētu dzīvokļa apkures kredītu!

Daudzus iedzīvotājus, kuri mājsaimniecībā apkurē izmanto dabasgāzi, nepatīkami pārsteiguši jaunie izlīdzinātā maksājuma rēķini, kas ir 3–4 reizes lielāki nekā iepriekš. Mediji ziņo, ka nekustamo īpašumu mākleri jau saredzot tendenci, ka dzīvokļu vai māju īpašnieki, kur apkure ir ar gāzi, domā par īpašuma pārdošanu. Jauno apkures sezonu ar bažām gaida arī to dzīvokļu īrnieki, kur ir centralizētā apkure un kas arī solās būt ļoti dārga.

“Visi pilsētas svētki var iet atpūsties!” “Dobeles dzirnavnieka” 50 gadu jubileja burtiski ir uzspridzinājusi visus soctīklus
TV24
Kara loģika ir mainīta: lūk, kas krievus pamudinājis “skatīties cītīgi debesīs”
Kokteilis
“Fiņķis – drāmas karaliene?” Koncertā Valmierā pēc kāda skatītāja rīcības mākslinieks pamet skatuvi un citi sašutuši par notikušo
Pēteris Apinis: Mežs, lācis un cilvēka veselība
Vai Putinam Eiropā jauns Trojas zirgs? Vecais kontinents ir satraukts
RAKSTA REDAKTORS
Pedagoģe uzdod jautājumu, par kuru diskutē arī daudzi vecāki: kāpēc viena nenokārtota eksāmena dēļ nevar pabeigt 9. klasi?
Islāmistu terorakts Eiropā! Vācijas ministrs nāk klajā ar paziņojumu par vakar notikušo Berlīnē
TV24
Vai Krievijai pietiks spēka jaunam triecienam? Slaidiņš par nākamo pārbaudījumu Ukrainai un Eiropai
TV24
“Arvien grūtāk savilkt galus…” Kā pieaugošās izmaksas nospiež lauku tūrisma uzņēmējus
TV24
Lietavas beigušās – vai tagad drīkstam dzert akas un avota ūdeni? Eksperts brīdina par riskiem