Karikatūras

Kad citas iespējas izsmeltas…

Ja netiks panākta vienošanās par obligātās iepirkumu komponentes (OIK) saglabāšanai līdzšinējā apmērā, mājsaimniecībām elektrības rēķini var pieaugt par 7% – 8% vai pat vairāk. Tā pagājšnedēļ biedēja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, uzstājoties LTV. Ministre uzskata, ka OIK pieauguma mazināšanai jāizmanto AS “Latvenergo” peļna un šo naudu nedrīkstot izmantot citu valsts budžeta caurumu lāpīšanai. “Iespējams, valdības locekļi neapzinās sekas. Vai ministri maz zina, cik pašlaik maksā elektrība?” retoriski vaicāja ministre. Vakar valdība tomēr lēma, ka “Latvenergo” dividendes tiks novirzītas OIK pieauguma ierobežošanai.

Receptes
Vēl var paspēt: trīs jaunas ķimeņu siera receptes
Vai tev ir gods pazīt kādu no šiem reto vārdu īpašniekiem? Latvijā ir 25 Līgoņi un viens Līgo
Lustīgi nolīgot! Tāda Līgo diena un Jāņu nakts gadiem nav bijusi! Laika prognoze
Dārzs
Jasmīni ziedēs griezdamies un smaržos pa visu pagalmu! Dārznieki atklāj, ko šie krūmi patiesībā mīl visvairāk
TV24
Haralds Burkovskis: Parlaments, kurš dodas vasaras brīvdienās, ir līdzīgs skolas klasei
Agrāk tas šķita kā zinātniskā fantastika: 10 lietas mūsdienu auto, bez kurām daudzi vairs nespēj iedomāties savu dzīvi
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā
TV24
“Burbuļošana” Z-kanālos – Kudors atklāj spriedzi Krievijas kara atbalstītāju vidū
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
“Baudot saulgriežu gaišās naktis, izbraucu ar velo pa Lucavsalu. Biju pārsteigts!” Rīdzinieks pirms svētkiem dalās pārdomās