“Karš vēl nav beidzies – būs vēl viena fāze.” Rajevs pieļauj, ka Krievijas plānā joprojām ir uzbrukums Kijivai 95

“Karš vēl nav beidzies – būs vēl viena fāze,” komentējot situāciju Ukrainā, TV24 speciālizlaidumā sacīja militārais analītiķis, NBS rezerves pulkvedis Igors Rajevs.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Jo tālāk šķir, jo dumjāks var palikt!” Slaidiņu līdz smiekliem pārsteidzis suvenīrs no Ukrainas – krievu karavīra piezīmju grāmata 74
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka krieviem šobrīd vajag noturēt esošo frontes līniju. Šim nolūkam tiks izmantotas mobilizēto ordas.

Rajevs nepiekrīt analītiķu teiktajam, ka Krievija nemēģinās vēlreiz uzbrukt Kijivai. Viņaprāt, uzbrukums Kijivai joprojām ir Krievijas plānā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja šis plāns īstenosies dzīvē, viņaprāt, būs uzbrukumus Čerņigovai, uzbrukums no Baltkrievijas teritorijas caur Černobiļu.

“Baltkrievija teritorija tiks izmantota. Mēs redzam, ka tas notiek jau tagad – krievi pārvieto uz turieni savu aviāciju, pārvieto savas vienības, viņi izmanto visus baltkrievu poligonus savu vienību apmācībai,” militārais eksperts skaidro.

Tas tikai liecinot, ka karš vēl nav beidzies – būs vēl viena fāze: “Protams, nav zināms, cik no mobilizētajiem būs kaujas spējīgi, ko viņi varēs darīt.”

Rajevs norāda, ka ukraiņiem par to ir jādomā un jāgatavojas savas valsts aizsardzībai.

Arī mums nevajadzētu atslābt: “Mums ir jāturpina atbalstīt Ukrainu. Jādara viss, lai mēs varētu viņiem palīdzēt gan finansiāli, gan ar ieročiem. Jā, mums ir maza armija, mums ir ierobežoti resursi, bet mēs ar savu politisko nostāju un pozīcijas paušanu varam ietekmēt citas valstis, kurām tie resursi ir.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.