Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kārtība mājās? Kas tas tāds? 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kuru otrais vārds ir haoss0

Foto: Unsplash

Ir cilvēki, kurus var saukt par pedantiem un viņi nevar iedomāties savu dienas kārtību bez putekļu slaucīšanas un grīdu mazgāšanas, bet ir tādi, kuru nekārtība vai kā viņi paši to mīļi dēvē – radošais haoss, nu nemaz netraucē. Astrologi teic, ka viņi dzimuši vienā no šīm 4 horoskopa zīmēm.

Dvīņi

Vispār viņiem patīk sakārtota vide, tomēr paši to radīt ne vēlas, ne īpaši arī cenšas nodrošināt. Viņu mantas bieži ir izmētātas pa visu māju, bet trauki tikpat bieži ir nemazgāti. Šie dzīves sīkumi viņus patiesi nesatrauc.

Lauva

Viņi ir pārāk aizņemti ar lielākām dzīves lietām. Kārtība mājās nav prioritāte. Lauvas tam arī nepievērš nekādu uzmanību. Viņi, piemēram, var sarīkot spontānu ballīti mājās, bet absolūti aizmirst par to, ka pirms tam ir jākārto māja. Vispār mājas kārtošana nepavisam nav viņu stihija.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Arī viņi nepretendē iekļūt “kārtīgāko” sarakstā. Viņiem, atklāti sakot, vispār riebjas mājas darbi. Dažkārt viņi var aizmirst, kur stāv burkāni un kartupeļi, bet vēl biežāk viņi aizmirst, vai viņiem mājās vispār ir grīdas slota.

Mežāzis

Šie cilvēki vispār reti kad domā par tādu lietu kā “kārtība mājās”. Parasti viņi ir aizņemti vai nu ar darbu vai citiem pienākumiem ārpus mājas. Turklāt tas “izskats”, kāds viņus sagaida mājās, viņus pilnīgi nesatrauc.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.