Kas policijai ir zināms par 2022. gada nogalē pazudušajiem jauniešiem – Kristeru Dzintaru un Helviju Kursīti? Puiši joprojām nav atgriezušies mājās 63

Ir pagājusi jau teju nedēļa, kopš bezvēsts pazudis 2001. gadā dzimušais Lauris Zaube. Atgādināsim, ka jaunietis, pēc Valsts policijas rīcībā esošās informācijas, pēdējo reizi bija redzēts šā gada 1. janvārī ap plkst. 2.00 viesu namā “Pēterstraupes”, Straupciemā, Salas pagastā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Lasīt citas ziņas

Pēc plkst. 2.00 jaunietis, iespējams, izgāja no viesu nama un devās Gātciema virzienā.

Mērķtiecīga puiša meklēšana nav vainagojusies ar rezultātiem. Darbus pamatīgi traucē ziemīgie laika apstākļi. Laura pazušana cilvēku atmiņā atsauca 2022.gada traģisko nogali, kad 7. decembrī bez vēsts pazuda Latvijas Televīzijas darbinieks, 2000. gadā dzimušais Kristers Dzintars.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jaunietis izgāja no savas darba vietas – Zaķusalas krastmalā – ap plkst. 9:30 un līdz šim brīdim nav atgriezies mājās. Kristers bija ģērbies tumši zaļā ziemas jakā, tumšās biksēs. Kājās bijuši sporta apavi un galvā cepure. Jaunietis nēsā brilles. Pēdējo reizi bijis redzēts pārvietojamies pilsētas centra virzienā Salu tilta gājēju tunelī.

Pēc vairāk nekā trīs nedēļām, gadu mijā, bez pēdām pazuda 20 gadus vecais Helvijs Kursītis. Jaunietis izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā, Maskavas ielā plkst. 22:40. Pēdējo reizi ar radiniekiem sazinājās jaungada naktī plkst. 2:10 un kopš tā brīža nekādu ziņu par sevi nav devis.

Helvijs bija ģērbies melnā virsjakā, džinsu biksēs, galvā pelēka cepure. Puiša mantas tika atrastas Daugavas krastā ķengaraga prominādē. Toreiz ģimene bija pārliecināta, ka noticis noziegums. Šim faktam patlaban apstiprinājuma nav, jo puisis vēl joprojām nav atrasts.

Pazudušos jauniešus mājās gaida viņu ģimenes un pārdzīvi viņu prombūtni. Valsts policijā norāda: ”Saistībā ar Helvija Kursīša un Kristera Dzintara pazušanu – turpinās jauniešu meklēšana, un šobrīd izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus nevaram sniegt.”

Aicinām apskatīt Laura Zaubes, Kristera Dzintara, Helvija Kursīša fotogrāfijas. Ja Jums ir informācija par šo jauniešu pazušanas apstākļiem vai jebkāds pavediens, kas varētu sekmēt policijas izmeklēšanu, zvanīt likumsargiem pa tālruņa numuru 110 vai informāciju sūtīt uz e-pastu [email protected]

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.