Iznīcināta tirdzniecības centra ēka Kijivā
Iznīcināta tirdzniecības centra ēka Kijivā
Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Kijivā Krievijas spēku veiktā raķešu triecienā gājusi bojā izdevuma “The Insider” žurnāliste 0

Pievieno LA.LV

Kijivā Krievijas spēku veiktā raķešu triecienā gājusi bojā tīmekļa izdevuma “The Insider” žurnāliste Oksana Bauļina.

Kokteilis
Sestā maņa viņiem ir dabas dota: dzimšanas datumi, kuriem piedēvē “raganisku” enerģiju
RAKSTA REDAKTORS
Vēl viena skolotāja pamet darbu un dalās skaudrās atziņās par izglītību: “No šīs sistēmas iziet iebiedēti un nepārliecināti, stīvi un mazkustīgi bērni”
Kokteilis
Šīs profesijas patiešām eksistēja padomju laikos: tagad tās daudziem atgādina absurdu komēdiju
Lasīt citas ziņas

“The Insider”, kas specializējies pētnieciskajā žurnālistikā, ir reģistrēts Latvijā un tā redakcija atrodas Rīgā.

Bauļina filmēja postījumus pēc Krievijas spēku trieciena Kijivas Podoļskas rajonā, kad iekļuva vēl vienā raķešu triecienā. Gāja bojā vēl viens mierīgais iedzīvotājs, bet divi viņu pavadījušie cilvēki ievainoti un hospitalizēti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirms atnākšanas uz “The Insider” Bauļina darbojās Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija dibinātajā Korupcijas apkarošanas fondā (FBK). Pēc FBK iekļaušanas ekstrēmistu organizāciju sarakstā viņa bija spiesta aizbraukt no Krievijas. Kā korespondente Bauļina devās uz Ukrainu, kur paspēja izveidot dažas reportāžas no Ļvivas un Kijivas.

Pievieno LA.LV