Latvijā
Politika

“KPV LV” politiķis aicina JKP nevilcināt Vitenberga apstiprināšanu ekonomikas ministra amatā1


Jānis Vitenbergs.
Jānis Vitenbergs.
Foto: Paula Čurkste/LETA

Partijas “KPV LV” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Ēriks Pucens aicina Jauno konservatīvo partiju (JKP) nevilcināt Saeimas deputāta Jāņa Vitenberga (KPV LV) apstiprināšanu ekonomikas ministra amatā.

Kā aģentūru LETA informēja Pucens, JKP “uzstājības dēļ” šodien Saeimas ārkārtas sēdes dienaskārtībā netiekot rosināts iekļaut jautājumu par Vitenberga apstiprināšanu ministra amatā.

Politiķis norāda, ka situācijā, kad “uzņēmēji un iedzīvotāji gaida ātru un izlēmīgu valsts rīcību”, nav pieņemami, ka, viņa ieskatā, viens politiskais spēks kavē partijas izvirzītā kandidāta Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītāja Vitenberga apstiprināšanu ekonomikas ministra amatā.

“KPV LV” frakcijas vadītāja vietnieks norādīja, ka Vitenberga apstiprināšana šajā amatā ļautu valdībai darbotos ar pilnu jaudu. “Šis nav politiskās tirgošanās vai partiju reitingu celšanas laiks – šobrīd svarīga ir katra minūte (..), lai pasargātu mūsu iedzīvotājus no smagas sabiedrības veselības un tautsaimniecības krīzes,” akcentēts partijas paziņojumā.

Saistītie raksti

Pucens pauž, ka “KPV LV” pieņēmusi “valstiski svarīgu lēmumu” par darba turpināšanu valdībā. “Tādu pašu valstisku domāšanu mēs sagaidām arī no valdības partneriem, tostarp JKP,” uzsver politiķis.

Kā ziņots, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pēc informācijas saņemšanas par pielaides valsts noslēpumam anulēšanu Ralfam Nemiro aicināja “KPV LV” izvirzīt citu ekonomikas ministru. Nemiro pēc tam atstāja ekonomikas ministra amatu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.