Kremļa propagandiste Kijevai atombumbu nesola: “Ar Ukrainu taču mēs nekarojam!” 56

“Mēs no marta cīmāmies ar Rietumiem, nevis ar Kijivu, tad kādā sakarā mums mest uz Kijivu atombumbu!?” tā Krievijas TV propagandas sarunu šovā deklarēja propagandiste Margarita Simonjana.

Kokteilis
Neveiksmīgākā krāsa katrai zodiaka zīmei: kam vajadzētu izvairīties no sarkanās, bet kam – no zaļās
Skandāls Ziemas olimpiskajās spēlēs: sportisti, iespējams, izmantojuši dzimumlocekļa palielināšanas injekcijas labākiem rezultātiem 45
“Paldies LTV par šausmīgo komentēšanu, pārslēdzu uz Eurosport kanālu!” Latvieši ecējas par Olimpisko spēļu tiešraidi 1
Lasīt citas ziņas

“Mēs nekarojam un nekādu Kijivu mēs nemombardējam, ar kādu iemeslu lai mēs to darītu?! Pirmais iemesls – Kijivā ir mūsu svētie un neviens no valdības, ne Vladimirs Vladimirovičs, ne Sergejs Kažugetavičs, nekad nepieņems lēmumu bombardēt Kijivu, tur taču ir arī klosteris,” pārliecināta ir Simonjana.

“Savukārt Londonā un Vašingtonā mums nav neviena svētā – arī Berlīnē nav,” tā izteicās Simonjana.

CITI ŠOBRĪD LASA
Sprādzieni Kijivā. (Brīdinām, ka attēlos ir nepatīkami skati)
Bučas pilsēta pēc Krievijas armijas iebrukuma (brīdinām, ka fotogrāfijās redzami nepatīkami skati)
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.