Foto: Ieva Čīka/LETA

Krievijā avarējot militārajai transportlidmašīnai, četri bojāgājušie 0

Pievieno LA.LV

Krievijā piektdien notikusi militārās transportlidmašīnas avārija, kurā gājuši bojā četri un ievainoti pieci cilvēki, paziņoja amatpersonas.

Kokteilis
Neoficiālie padomju laiku bagātnieki: neticami, bet tieši šo profesiju pārstāvji dzīvoja kā nieres taukos 23
9 skarbas dzīves patiesības, kuras 70. un 80. gados dzimušie bija spiesti apgūt grūtā ceļā
Rutulis nav bijis apmierināts ar prokuratūras piedāvāto sodu – lietu par dzēruma ļembastu izskatīs tiesa 68
Lasīt citas ziņas

Pēc Krievijas Aizsardzības ministrijas sniegtās informācijas, mācību lidojuma laikā lidmašīnai “Il-76” sabojājies dzinējs, tāpēc apkalpe nolēmusi veikt avārijas nolaišanos.

Lidmašīna, kas nav vedusi kravu, nolaidusies laukā Rjazaņas pilsētas nomalē. Saskaroties ar zemi, lidmašīna daļēji sadalījusies.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rjazaņas apgabala administrācija pavēstīja, ka gājuši bojā četri cilvēki, bet vēl pieci ar dažāda smaguma ievainojumiem nogādāti Rjazaņas medicīnas iestādēs.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI