Foto: Fotolia

Krievijā dzīvojošie Latvijas pensiju vairs nesaņems rubļos 13

Krievijā dzīvojošie Latvijas pensionāri pensiju vairs nesaņems rubļos, – to paredz valdībā šodien pieņemtais rīkojums “Par konta atvēršanu Latvijas Republikas piešķirto pensiju izmaksai uz Krievijas Federāciju”.

Reklāma
Reklāma
10 lietas, kas bez žēlastības jāizmet no mājas līdz Jaunajam gadam. Vismaz viena no tām ir teju katram
Kokteilis
Auns – melns, Lauva – balts: neveiksmīgākā krāsa katrai zodiaka zīmei
TV24
“Karš nebeigsies ar vienas vai otras puses pilnīgu kapitulāciju, bet…” Vēsturnieks atklāj, kā beigsies šaušalīgais karš Ukrainā
Lasīt citas ziņas

“Mūsu galvenais mērķis ir, lai mums nav jāveic nekādi maksājumi Krievijas rubļos,” sarunā ar aģentūru LETA pauda labklājības ministrs Gatis Eglītis (K).

Līdz Krievijas uzsāktajam karam 24.februārī katru ceturksni maksājumi par Krievijā dzīvojošajiem, kas ir nopelnījuši pensiju vai kādu tās daļu Latvijā, tika veikti rubļos, skaidroja Eglītis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valdība šodien vienojās šo sistēmu mainīt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.