Latvijas premjers Māris Kučinskis un ES padomes prezidents Donalds Tusks
Latvijas premjers Māris Kučinskis un ES padomes prezidents Donalds Tusks
Foto – LETA/AFP

Kučinskis: Esmu jauns un nevaru prasīt, lai man būtu ietekme 3

Komentējot izdevuma “Politico” vērtējumu par vismazāko ietekmi Eiropadomes samitā, Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) to skaidro ar savu neseno stāšanos valdības vadītāja amatā.

Reklāma
Reklāma
“Šoreiz cieta mana mamma, bet rīt varbūt jau kāds cits.” Sieviete brīdina par nepatīkamu incidentu saistībā ar veikalu “Maxima”
Rosļikovs iecerējis sūdzēties par attieksmi pret krieviem Latvijā, taču krievvalodīgo reakcija uz šo nodomu viņam liek pamatīgi vilties
Kokteilis
Krievija un “Sņeguračka” – Latvijas pārstāves nacionālais tērps “Miss Universe” skaistumkonkursā izsauc sabiedrības sašutumu
Lasīt citas ziņas

“Es esmu jauns. Es nevaru prasīt, lai man būtu ietekme, jo mani neviens nepazīst.” Tā žurnālistiem šodien Briselē pirms Eiropadomes samita savas ietekmes iespējas komentēja premjerministrs.

Tomēr viņš šodien un rīt Briselē mēģinās pierādīt pretējo. “Tāpēc jau esmu šeit,” pauda Kučinskis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka izdevums “Politico” Kučinska ietekmi šīs nedēļas Eiropadomes samitā vērtē kā viszemāko pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu līderu vidū.

“Politico” žurnālists Raiens Hīts vērtējis ES dalībvalstu līderus, ņemot vērā viņu ietekmi uz diviem svarīgākajiem jautājumiem, ko paredzēts apspriest šīs nedēļas samitā, – Lielbritānijas referendumu un imigrācijas krīzes iespējamajiem risinājumiem.

Hīts skaidro, ka Kučinskim ir vismazāk ietekmes gan vienā, gan otrā jautājumā, jo viņa partijai nav Eiropas līmeņa sabiedroto un šis ir viņa pirmais samits.
Arī pārējo Baltijas valstu ietekme abos jautājumos netiek vērtēta kā spēcīga. Kā ietekmīgākais līderis Baltijas valstu starpā atzīmēta Daļa Grībauskaite.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.