foto: AFP/LETA

Kulda: Pirmo reizi guvu vārtus kā uzbrucējs 0

Pievieno LA.LV

Latvijas hokeja izlases aizsargs Artūrs Kulda pasaules čempionāta mačā pret Kazahstānu guva divus vārtus, turklāt vienus – tipiskā uzbrucēja manierē, vārtu priekšā noslēdzot ātro uzbrukumu.

Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Kokteilis
“Mani satrauc nostāšanās tumsas pusē” – Raimonda Paula mazmeitas pārdomas par valodām Latvijā uzkurina emocijas
Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Lasīt citas ziņas

“Pirmo reizi golu iesitu kā uzbrucējs, pat nobrīnījos, parasti ir no zilās līnijas. Spēka pietika, vakar atpūtāmies, tāpēc arī varēju aizskriet uz vārtu priekšu, kur lieliski piespēlēja Miķelis. Otrie vārti? Vārtu ceļā bija daudz spēlētāju, uzmetu un ripa atrada ceļu vārtos. Spēles laiks man nav par ilgu – pērn divus mēnešus Vinipegā trenējos, pēc tam visu vasaru Rīgā. Tā kā spēka man pietiks. Pirmajā periodā mazliet neveiksmīgi spēlējām, atdevām iniciatīvu, bet tad pamainījām taktiku, saņēmāmies un sākām labāk spēlēt. Jā, arī pēc tam bija šūpoles, bet tāda bija spēle – noraidījumu, trīs pret pieci. Tas nebija tāpēc, ka nomierinājāmies. Galvenais, ka uzvarējām un varam gatavoties nākamajam mačam.  Kazahstāna spēlēja kā “Baris”, tikai bez kanādiešiem. Bet tāpat laba komanda, kas mums sagādāja daudz nepatikšanu. Mums ir visas iespējas cīnīties par ceturtdaļfinālu, vēl ir daudz spēles. Noskaņojums ir labs, tagad jāizguļas, rīt jāpatrenējas un jāgatavojas mačam pret ASV.”

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.