Kur pazudis Uldis Pīlēns? Uldis Sesks skaidro, ka premjers liedzis Pīlēnam piedalīties koalīcijas sēdēs 89

Aija Baltā, TV24

“Man ļoti interesē, kur ir pazudis Pīlēna kungs? Kas viss šis bija? Miljonārs gribēja paspēlēt politikā, pāris mēnešus izklaidējās, un viņam apnika?” raidījumā “Kārtības rullis” savu sašutumu neslēpa politisko procesu apskatnieks, rakstnieks Jurģis Liepnieks. Raidījums TV24 ēterā jau šovakar pl. 21:00.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
FOTO, VIDEO. Arī Olainē plosījies tornado, izpostot saules paneļu parku 32
Lasīt citas ziņas

“Pīlēna kungs ir tas cilvēks, kurš ievilka “Apvienoto sarakstu” Saeimā. Viņš ir tas, kurš visādi uzņēmās morālu iniciatīvu. Viņš bija tas jaunais, kurš lika cilvēkiem par šo sarakstu balsot. Visās reklāmās viņš bija pirmais. Kas te tagad notiek?” šo jautājumu Liepnieks adresēja citam studijas viesim – apvienības “Apvienotais saraksts” Liepājas partijas priekšsēdētājam, Liepājas domes deputātam Uldim Seskam.

“Pirmām kārtām, Uldis Pīlēns ir viens no pieredzējušākajiem, zinošākajiem tautsaimniekiem, kādi Latvijā vispār ir. Viņš ir no nulles radījis uzņēmumu ar vairāk nekā 2000 darbavietām, eksportspējīgu ar augstu pievienoto vērtību, un viņš pietiekoši labi pārzina procesus un piedalās mūsu dažādo ekonomikas transformācijas plānu realizācijā. Reāli jau mūsu apvienība arī tās programmas izstrādā kopā ar ekonomistiem. Ekonomika ir tā nozare, kurā mēs jūtamies vislabāk, un es domāju, ka būtu bijis prātīgi, ja tieši tā joma mums būtu uzticēta. Uldis Pīlēns piedalās visās sarunās, viņš nekur nav pazudis! Mums vēl sestdien bija attiecīgas sapulces un seminārs ekonomikas attīstības jautājumos,” argumentēja Sesks.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Neapšaubāmi, mēs piedalītos vairāk, ja koalīcijas vadītājs premjers Krišjānis Kariņš ļautu Uldim Pīlēnam arī piedalīties koalīcijas sēdēs, bet, nu, es nezinu, kādi ir iemesli… Vai nu no viņa nedaudz tā ka baidās vai nekomfortabli jūtas, bet koalīcijas sēdēs Uldis Pīlēns nevar piedalīties. Viņš nav ievēlēts, tad, lūk, jāpasēž uz rezervistu soliņa. Tas ir ļoti īpatnēji, protams. Es atceros, ir bijuši premjeri, kuri ir teikuši, ka ļoti labi jūtas, ja viņiem blakus sēž gudrāki cilvēki – gudrāks ekonomists, gudrāks fiansists, gudrāks jurists. Es arī esmu tādas kadru politikas piekritējs. Tad var paveikt daudz lielākas lietas.”

Raidījums “Kārtības rullis” TV24 ēterā jau šovakar pl. 21:00.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.