“Kurbada” hokejisti Kontinentālā kausa izcīņas trešo kārtu sākuši ar zaudējumu.

“Kurbads” nesasmeļ sākumā izlieto 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Kurbads” piektdien Francijas pilsētā Lionā vāji iesāka spēli un Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālās kausa izcīņas trešās kārtas pirmajā cīņā ar 2:6 (0:3, 2:1, 0:2) piekāpās Baltkrievijas komandai “Gomeļ”.

Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

Trešā posma D grupas mačā Latvijas komandas labā vārtus guva Toms Bluks un Edgars Homjakovs.

“Kurbads” ļoti neveiksmīgi sāka šo spēli, jo nedaudz vairāk nekā 15 minūšu laikā zaudēja trīs vārtus un nonāca iedzinējos ar 0:3. Tiesa, 26.minūtē Bluks vairākumā vienus vārtus atguva, bet Homjakovs 33.minūtē mazākumā pamanījās rezultāta starpību līdz minimumam.

“Gomeļ” komandu gan “Kurbadam” panākt neizdevās, turklāt jau 35.minūtē Baltkrievijas klubs atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet 47.minūtē rezultāts kļuva 5:2.

Pēdējās minūtēs laukumā bija vērojams aktīvs hokejs, Latvijas čempioniem cenšoties atspēlēties, bet tā vietā pašā pēdējā sekundē nācās saņemt ripu savos vārtos pēc “Gomeļ” hokejista Jevgēņija Huzejeva metiena.

Otrā šīs apakšgrupas mačā mājiniece Lionas “Lions”, ko pārstāv Latvijas uzbrucēji Martins Lavrovs un Artūrs Mickevičs, ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās Kazahstānas vienībai Kokšetau “Arlan”.

Jau spēles trešajā minūtē “Arlan” komandu vadībā izvirzīja Antons Petrovs, bet 33.minūtē tieši Mickevičs panāca izlīdzinājumu. Beigās šī mača uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, kur veiksmīgāki izrādījās “Arlan” hokejisti. “Bullīšos” piedalījās arī abi Latvijas hokejisti – Mickevičs bija trāpīgs, taču Lavrova izgājiens nebija sekmīgs.

Pēc piektdienas spēlēm “Gomeļ” komandai ir trīs punkti, “Arlan” divi, “Lion” viens, bet “Kurbads” ir tukšā.

Sestdien “Kurbads” spēkosies ar “Arlan”, bet svētdien tiksies ar “Lions” vienību.

Finālposmā iekļūs divas labākās D grupas komandas.

“Kurbads” oktobrī triumfēja savā laukumā notikušajā C grupas turnīrā. Latvijas čempione ar 9:2 sagrāva Islandes klubu Agireiri “Skautafelag”, ar 8:1 apspēlēja Spānijas vienību Sansevastjanas “Txuri Urdin” un ar 2:1 guva virsroku pār Ukrainas klubu Doņeckas “Donbass”.

“Kurbads” Kontinentālā kausa izcīņas posmu uzņēma otro gadu pēc kārtas.