Latvijā
Politika

Lato Lapsa: “Liedzot pieeju dokumentiem, rodas jautājumi, ko slēpj un par ko melo Levits!”17

Foto: ekrānuzņēmums no video

“Levita kungs nedod atļauju iepazīties ar arhīva materiāliem, kas ir komiski, jo prezidentam kā augstas klases juristam vajadzētu zināt, ka viņa atļauja nav nepieciešama, lai apskatītu publiska arhīva materiālus. Šis viss rada jautājumus, kas ir tas, ko Levita kungs slēpj,” pēdējo dienu sacelto ažiotāžu par Latvijas prezidenta izglītības dokumentiem un faktiem par viņa ģimeni, RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” komentēja publicists Lato Lapsa.

Atklāts paliekot jautājums, kas ir tās lietas, ko mēs nezinām, par ko melo Levits, ja viņš tik brīvi un nepiespiesti esot melojis par saviem biogrāfijas faktiem.

Publicists arī atzīmēja, ka Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis prezidenta vārdā, atbildot uz Lato Lapsas pieprasījumu pēc dažādiem dokumentiem, teica, ka viņš nedod atļauju iepazīties ar šiem dokumentiem. Pēc Teikmaņa teiktā: “Latvijas sabiedrībai pilnīgi pietiekot ar Levita kunga intervijām medijos”.

Kāpēc prezidents melo, Lato Lapsam nav atbildes, taču Levita kungs vairākās intervijās, par savām pirmajām bērnības dienu atmiņām, esot samelojies.

Saistītie raksti

Jo patiesība, ka vienas no pirmajām bērnības dienu atmiņām viņam ir tās, kā viņš ar mammu iet uz centrālo dzelzceļa staciju, kur pienāk vilciens un no tā izkāpj viņa vecvecāki, kas atbraukuši no izsūtījuma Sibīrijā, nevarot būt patiesas, jo Levita kunga īstais vectētiņš esot nomiris jau pirms 30. gadiem Vācijā.

Arī par vecumu, cik viņam tajā laikā ir bijuši gadi, viņš esot samelojis, jo tie neesot bijuši trīs, bet gan mazliet vairāk par gadiņu un uz staciju viņš neesot gājis un neko nav arī redzējis, pārliecināts ir publicists.

Kāpēc par šo visu esot jāmelo, Lato Lapsam neesot skaidrs.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Latvijā
“Ja visa pasaule zināja, ka Latvija ir okupēta, kāpēc neviens neiestājās par mums?” Stalbes dalītās domas par palīdzību Baltkrievijai 21
14 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Katoļu arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs: “Mēs sākām novērtēt vienkāršas lietas – saziņu, satikšanos, to, ka bērnus var aizvest uz skolu un bērnudārzu.”
12 stundas
LE
LETA
Veselam
Covid-19 konstatēts diviem no un uz Aglonu braukušiem pasažieriem 2
16 stundas
ZB
Zigmunds Bekmanis
Pasaulē
Miera mīļotāju paradīzē: Kā Zigmunds aizbrauca uz noslēpumainajām Ālandu salām, ko Covid-19 nav skāris
18 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pašizolācija būs jāievēro arī pēc atgriešanās no Lielbritānijas un vēl trim valstīm 2
15 stundas